in

Aslan Burcu Neden Zordur

Aslan burcu

 

 Dikkat çekme arzuları ve lider kişilikleriyle ünlü aslan burçlarıyla anlaşabilmek hem zevkli hem de zor bir iştir. Aşağıdaki başlıklarda bu burç hakkında astroloji tanımlamaları bulunmaktadır.

 

Aslan burcu özellikleri nelerdir?

 

 Ateş grubuna ait aslan burcu olan insanlar liderlik özellikleriyle öne çıkarlar. Bulundukları her ortamda odak noktası olmak onların temel arzuları arasında yer alır. Zaten genel olarak geniş bir sosyal çevre popülariteye sahip aslan burçları yüksek özgüvenleri sayesinde hem iş hem de aşk hayatlarında oldukça başarılı olurlar. Enerjik ve hareketli yapılarıyla sevecen bir kişilikleri vardır. Bunun yanı sıra bu burç zekanın da bir sembolüdür. Aslan burçları keskin ve pratik zekaları sayesinde karşılarına çıkan engelleri ustalıkla aşarlar ve genellikle toplumda saygınlığı olan bir burç olmalarının sebebi de budur.

 

 İster hemcinsi ister karşı cinsi olun aslan burcunun kalbine giden yol onlara güzel sözler, övgüler ve iltifatlar etmenizdir. Onaylanma ve takdir görme ihtiyaçlarını daima aç tutan aslan burçları alkışlanmayı çok severler. Yaşam tarzlarına değinilecek olursa aslan burçları lükse oldukça düşkündür ve gösteriş onlar için olmazsa olmazdır. Aslan burcunun karizması yaptığı şovlardan gelir. Rol yapma yetenekleri gelişmiştir, hayatlarını bir tiyatro sahnesindeymişçesine yaşarlar.

 

 Aslan burcu neden zordur?

 

 Esasında yukarıda genel çerçevede belirtilen aslan burcu özellikleri göz önüne alındığında aslan burçlarının neden zor insanlar olduğu anlaşılabilir. En belirgin kişilik özelliği olan liderlik vasfıyla beraber zaman zaman zorba ve baskıcı olabilirler. Tüm aslan burçlarında olmasa bile çoğunda yüksek özgüvenin yanı sıra kibir de görebilmeniz mümkündür. Bu kibirli yapıları dolayısıyla da iş, aşk ve sosyal yaşamlarında bazen itici olabilirler. Rol yapmayı sevdikleri ve bu konuda gerçekten çok başarılı oldukları için bazen ne zaman rol yaptığı ne zaman rol yapmadığı anlaşılmayabilir, bu da karşısındaki kişiye kafa karışıklığına ve ikileme sürükleyebilir.

 

 Aslan burçları laf saklamayı sevmezler, akıllarına gelen ne olursa hemen ve üzerini kapatmadan söylerler. Dolayısıyla söyleyecekleri sözler kalp kırıcı ya da aşağılayıcı olsa bile bunun karşı tarafa etkisini düşünmeden söyleyiverirler. Bu durumlar genel olarak aslan burcunu aslan burcu yapan özellikler olsa da neden zor bir kişilik olduklarını açıklamaya yetiyor.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments