in

Astral Seyahat Yapanlar

Astral Seyahat Yapanlar

Astral seyahat ruhun bedeni terk ederek farklı yerlere gitmesi, olaylar yaşamasıdır. Rüyada bilinç kapalıdır, astral seyahat da bilinç açık olduğu için rüyadan daha belirgin, hissedilirdir. Astral yolculuğu çıkmak için çok uğraşmak gerekiyor. Astral seyahat yapabilmek için öncelikle spiritüalizm, okültizm ile ilgili kaynaklardan bazı araştırmalar yapmalı ve ön bilgiler edinmelisiniz.

İçerik Tablosu

Astral Yolculukla İlgili İnternet de Yer Alan Bazı Yorumlar:

“Bazıları yok ölüyorsun yok orada kalıyorsun yok oradaki cinler musallat oluyor diye acayip sallamış. Konuya açıklık getirelim astral seyahat ruhun bedenden ayrılarak başka bir boyuta yani astral boyuta geçmesidir. Bunu yapmak için shaman vesaire olmak veya özle güçlere sahip olmak gerekmez. Herkes yapabilir ama tabi ki o kadar kolay değil çok fazla pratikten sonra eminim bir gün gerçekleşir. Bu yüzden sabır çok önemli bazen 1 yılda bile yapamayabilirsiniz pes etmeyin. Astral seyahatın hiç bir tehlikesi yoktur. Gerçi bunu tehlikeli veya tehlikesiz hale getirmek sizin elinizde. Durup dururken cin vesaire görmezsiniz. Unutmayın astral seyahat düşüncelerinizle ve telepati yolu ile gerçekleşir.

Kötü düşünür ya da bir varlık göreceğim diye düşünürseniz görürsünüz elbet. Ama size zarar veremez. Titreme yani geçiş aşamasında ölürsünüz diye bir şey okudum az önce ve yine söylüyorum arkadaşlar evet o sırada bir korku olacak fakat kalbinizi durduracak kadar hızlı attıracak kadar değil. Ve bilimsel olarak ölmeniz imkansız.

Astral boyutta ruhsal bedeninizle seyahat edersiniz yani ölmeniz için fiziksel bir bedene ihtiyacınız var. O gün öleceğiniz vardır da astral sırasında ölürsünüz onu bilemem. Ve yine orada kalamazsınız bir süre sonra zaten gümüş kordon sayesinde ruhunuz bedeninize otomatik olarak döner orada sonsuza dek kalamazsınız . Orada gördüğünüz varlıklar size musallat olup sizinle dünyaya dönemez. Bu imkansız o boyuttan hiç bir varlık bizim boyuta gelemez bize de musallat olamaz! Bunları aklınıza sokun. İnsanları korkutmak için saçma şeyler uydurmayın. .”

“Kardeşim yapıyor kendini görünce korkuyor hatta ölü gibisin resmen kaldırabilir misin bunu çok zor bir şey bence. Korkunca göbek bağın mı ne çıkıyormuş ölme riskin bile var. Musallat olma riski yüksek. Yaptıktan sonra huzurlu uyuyamazsın çocuk yerimden kalkamıyorum falan dedi. Bence bulaşmayın macera mı arıyorsunuz * ya ruhlar alemi resmen ”

“Abi bedenimi görmede sıkıntı yok da :)) şu cinleri ne yapacağız onu söyle bana yoksa hayatta denemem”

“çok iyi bir konsantrasyonla ruhunuzu bedeninizin dışına taşır ve bir enerji olarak bedeninizin dışında hareket edersiniz. kontrolünüzü-enerjinizi kaybetme tehlikesi de vardır ve dikkatli olmazsanız geri dönüşü olmayan bir gidiş olabilir”

Ruhun Bedenden Çıkması Nihat Hatipoğlu

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments