in

ÜzücüÜzücü ŞaşırtıcıŞaşırtıcı SevmedimSevmedim

Balık Burcu Neden Sevilmez

Astroloji dünyasında duygusallıkları ve hassaslıkları ile ün salmış bir burç olan balık burcu, sahip olduğu bazı özellikler nedeniyle kimi zaman sevilmeyen bir burç olarak adlandırılabilmektedir. Zodyakta son burç olarak isimlendirilen bu burca sahip insanlar, bu özellikleri nedeniyle diğer burçların etkisinde kalabilir ve çevresindeki insanlarla sorunlar yaşayabilirler.

İçerik Tablosu

 

 Balık Burcunda Aşırı Duygusallık

 

 Hayatlarının her alanında olaylara bakış açılarının barındırdığı duygusallık ve hassasiyet nedeniyle balık burçları tepki çekebilmektedir. Etraflarındaki insanlar kendi duygu yoğunluğuna erişemediğinde onları duygusuz olarak dahi adlandırabilen bir burç olan balık burçları çevresindeki insanlarla ciddi sorunlar yaşayabilmektedir. Özellikle iş ve aşk hayatındaki bu aşırı duygusallık insan ilişkilerine sekte vurabilmekte ve hayatlarını derinden etkileyebilmektedir.

 

Balık Burcunda Hayalperestlik

 

 Duygusallıklarının yanı sıra çok geniş hayal gücü ile de astroloji dünyasında yankı uyandıran balık burçları bu yönleriyle diğer burçlar tarafından sevilmeyebilir. Duygusallıklarıyla harmanlanan hayalperestlikleri ile gerçekçilikten uzak yorumlar yapabilir; üstelik bu yorumları doğrultusunda hem kendi hayatlarına hem de çevresindekilerin hayatına yön vermeye çalışabilir. Haliyle bu yönüyle çevresindekilerden sıklıkla eleştiri alıp, sosyal ilişkilerinde ciddi sorunlar yaşayabilmektedir.

 

Balık Burcunda Kararsızlık ve Çelişkiler

 

 Balık burcu zodyağın son burcudur ve bu nedenle de önceki burçların her birinden bazı özelliklere sahip olmuşlardır. Aynı zamanda sezgisel düşünme güçlerine fazlasıyla güvenen ve hayat pratiklerini de bu doğrultuda yönetmesi gerektiğini düşünen balık burçları kimi zaman sorunlarla uğraşmak durumunda kalabilirler. Sahip oldukları bu özellikler nedeni ile de günlük yaşantılarında ciddi kararsızlıklar yaşayabilirken; aldıkları kararlarda da sürekli çelişkiler yaşarlar. Bu yoğun kararsızlık ve çelişkili tavırları nedeni ile de sık sık tepki alırlar ve sevilmezler.

Balık Burcunda Sosyal İlişkilerde Çekingenlik

 

 Daha çok içe dönük bir hayat yaşamayı tercih eden balık burçları kimi zaman kendilerini dış çevreden soyutlayabilmektedir. Özellikle yeni bir ortama girdiklerinde genellikle sessiz ve çekingen kalma özelliği gösterdiklerinden, bulundukları ortamdaki insanlar balık burçlarını havalı ve sıkıcı insanlar olarak tanımlayabilirler. Bu yönleriyle yakın çevrelerinden de sık sık eleştiri alan balık burçları fazlasıyla zeki bir burç oldukları için durumu fark ederler ve daha da içlerine kapanarak çevrelerinden gelen tepkileri arttırmış olurlar.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments