in

Balık Burcu Nerede Yaşamalı

Balık burcu hayatlarında değişiklik yapmayı sevmese de iyimser ve uyumlu bir burç olduğundan dolayı her yere uyum sağlayabilir, her yerde yaşayabilir ancak göl, deniz, nehir kenarı gibi su olan yerlerde yaşasa kendini daha iyi, daha mutlu ve daha huzurlu hissedecektir. Astroloji biliminde su grubundan olması bunda bir etkendir.

İçerik Tablosu

 

 Metropoller ve büyük şehirlerde mutlu olmaz. Çünkü kalabalık yerleşim yerlerindeki insanların soğuk ve bencil yapısı hassas olan bu burç için mutsuzluk sebebi olacaktır. Kendileri ile baş başa olmayı seven balık burcu sakin ve küçük yerlerde daha iyi bir yaşam sürecektir. Yardımsever ve duyarlı olukları için suç oranından uzak yerde yaşamaları da sakin ve huzurlu kalmalarını sağlar. Şehir yaşamından uzak, doğa içinde yaşamak her balık burcunu çok mutlu edecektir.

  Sakinliği ve huzuru seven balık burcunun emeklilik hayalleri ise tekne satın alıp teknede yaşamak ve balıkçılık yapmak, bir sahil kasabasında yaşamak, dünya turu yapmak, egzotik adalara yerleşmektir.

  Dalış, kültürel turlar, spa, masaj gibi aktiviteler balık burcu kişiyi deşarj edecektir.

  Balık Burcu Hangi Ülkelerde Yaşamalıdır?

  Amerika ve Avustralya başta yaşayabileceği yerler arasındadır. Cezayir, Tunus, Yunanistan, Kıbrıs, Yunanistan gibi Akdeniz ülkeleri; Filipinler, Dominik, Tayvan Küba gibi okyanus ada ülkeleri tam balık burcu için yaşanabilecek yerlerdendir. Mısır, Normandiya, Portekiz, İskandinav ülkeleri,

  Balık Burcunun Başlıca Yaşayabileceği Şehirler Hangisidir?

 

 Kudüs, Sevilla, Varşova, İskenderiye, Avusturya’nın Salzach Nehri kenarında olan Salzburg veya Mısır’ın bir yarım adasında yer alan Sharm El-Şeyh bu burç için tam biçilmiş kaftan özelliğinde.

 

Balık Burcu Türkiye’de İse Hangi Şehirlerde Yaşamalıdır?

 

 Rize, Artvin gibi sahil şehirleri; İzmir, Çanakkale gibi hem kıyı şehri hem kültürel anlamda zengin bu şehirler.

 

 Bu burç bu yerlerde yaşasa ondan mutlusu olmayacaktır. Balık burcu olmak ise aynı zamanda uyum ve romantiklik de demekti. Yanında romantik duygular yaşayabileceği bir insan olduktan sonra balık burcu için her yer yaşanabilir kılınır. Her yer onu mutlu edebilir. Yine de su olsa daha mutlu olacak bu burç için suya yakın olmak kadar sevdiği insana yakın olayım yeter mantığı da olabilmektedir.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments