in

Breaking Bad Ne Demek

2008 yılında vizyona girmesi ile fenomen olmayı başaran Breaking Bad dizisi, hala keyifle izlenmeye ve kullanıcılar arasında popüler olmaya devam ediyor. Böyle çok konuşulunca Breaking Bad için sorulan sorular ve incelemeler bitmek tükenmek bilmiyor. Bu sorular arasında breaking bad ne demek ve Türkçe anlamı nedir tarzı sorular ise en çok merak edilenler arasında yer alıyor.

2013 yılında final yapmış olan dizi Breaking Bad, efsane replikleri ve karakter incelemeleri ile hala aklımızdan çıkmıyor. Başrollerin işini hakkıyla yapmaları ve etkileyici bir senaryonun bulunması, bu başarının en önemli parçaları arasında sayılıyor. Hayranları tarafından defalarca izlenmekte olan dizi, oldukça değişik bir isme sahip, Breaking Bad. Breaking bad ne demek? Hiç düşündünüz mü? Aslında dizi ile oldukça ilgili bir anlamı bulunuyor

Breaking Bad kelimesi, Türkçe için çok bir anlam ifade etmese de çevirirken ‘’yoldan çıkmak veya kötü yola sapmak’’ gibi bir anlam taşıyor. Şimdi gelelim dizi olan Breaking Bad yapımına. Filmin adının hakkını veren başrol oyuncu Walter White, oldukça sakin ve kendi halinde bir aile babası. Tabi bu durum dizinin başında böyle. Daha sonra kendi içerisinde gerçekleştirdiği evrimi ve kötü işler yapmaya başlaması, breaking bad ne demek sorusunu ve filmin isminin nerden geldiğini de kanıtlayabiliyor.

Breaking bad ne demek ne İçin Kullanılıyor

Breaking Bad kelimesi, İngiliz dilinde aslında oldukça fazla kullanılan bir kelime değil. Bu yapı için sokak dilinde birçok alternatif geliştirilmiş. Fakat efsane dizide tercih edildiği için bir anda popüler olmuş. Milyonlarca insan tarafından breaking bad ne demek şeklinde araştırma başlanmış. Oldukça eski ve artık kullanılmayan kelimelerden biri olan breaking bad, birinin masumluğunu bildiğiniz ve onun yanlış davranışlarına çok şaşırdığınız durumlarda tercih edilmektedir.

Breaking Bad aslında bir tabir. Çoktan unutulmuş ve tozlu raflara kaldırılmış olan bu tabir dizinin yayınlanması ve çok tutması ile birlikte bir anda gündeme geliyor. Sosyal medyanın da büyük gücü ve etkisi ile bugün breaking bad tabiri herkesin diline pelesenk olmuş durumda.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments