in

Cinsel emoji anlamları ve cinsellik konusunu açanlar

Mesajlaşırken emoji kullanmanızın cinsel hayatınızla yakından bağlantılı olduğunu biliyor muydunuz? Evet, bilimsel olarak yapılan araştırmalar bunu gösteriyor. Yani mesajlaşırken emoji kullanan insanların seks yaşamlarının çok daha aktif olduğu bilim merkezlerince kanıtlanmış bir durum olarak karşımıza çıkıyor. Yani Cinsel emoji anlamları ve cinsellik konusunu açanlar arasında nasıl bir bağlantı olabilir diye merak edenler için 5 bin kişinin katılmış olduğu bir araştırma öne sürülüyor.

Mesajlaşırken emoji kullanmanızın cinsel hayatınızla yakından bağlantılı olduğunu biliyor muydunuz? Evet, bilimsel olarak yapılan araştırmalar bunu gösteriyor. Yani mesajlaşırken emoji kullanan insanların seks yaşamlarının çok daha aktif olduğu bilim merkezlerince kanıtlanmış bir durum olarak karşımıza çıkıyor. Yani Cinsel emoji anlamları ve cinsellik konusunu açanlar arasında nasıl bir bağlantı olabilir diye merak edenler için 5 bin kişinin katılmış olduğu bir araştırma öne sürülüyor.

 

5 bin kişi üzerinden yapılan bir araştırmada emoji kullanımının psikolojiler üzerindeki etkisi araştırılmış. Ve bu araştırmaya göre mesajlaşırken çok sık ve farklı emojiler kullanan insanların emoji kullanmayan insanlara oranla çok daha aktif bir seks hayatı olduğu ortaya çıkmış. Tabi bu işin farklı bir boyutu. Sürekli emoji kullanmakla seks hayatınız arasındaki bağlantının dışında bir de emojilerle cinsel yaşamlarını renklendirmeyi seçenler olduğunu biliyoruz. Cinsel emoji anlamları ve cinsellik konusunu açanlar her tür emoji ile cinselliği birbirine bağlayabiliyor. Bu nedenle karşınızdaki insanlarla mesajlaşırken yaşadığınız duygusal ilişkileri ve aranızdaki cinsel yaşamı göz önüne almalı ve mesajlardan ona göre anlamlar çıkarmalısınız.

Emoji kullanımı ve cinsel yaşam arasındaki bağlantı

Mesajlaşmak ve mesajlaşırken farklı emojilerle bu mesajları çok daha renkli hale getirmek bazı insanlar için büyük bir tutku oldu. Birçok insan artık mesajlaşırken kelimelerden çok emojileri kullanabiliyor. Bu durum araştırmacıların dikkatini çekiyor. Ve cinsel yaşam ile emojiler arasında bir bağlantı olup olmadığını araştırmak istiyorlar.

Bunun için Kinsey Enstitüsündeki bilim adamları harekete geçiyor. Mesajlaşırken emoji kullanan ve kullanmayan insanların cinsel yaşamları mercek altına alınıyor. Ve bu araştırma ile sık sık emoji kullanan insanları mutlu edecek bir sonuç çıkıyor.

Şöyle ki; yapılan araştırmaya göre mesajlaşırken emoji kullanan insanlar duygularını gizlemekten korkmayan ve cesur insanlar olarak nitelendiriliyor. Bu özgüven ve cesaret beraberinde cinsel yaşamda ileri düzeyde bir aktiflik ortaya koyuyor. Emoji kullanan insanların ilk buluşmalarda öpüşme, beraber olma ve bir ilişkiye başlama konusunda da çok daha cesur oldukları tespit ediliyor. Yine sık sık emoji kullanan insanların daha romantik olduğu düşünülüyor. Cinsel anlamda daha çekici bulundukları saptanıyor.  Cinsel emoji anlamları ve cinsellik konusunu açanlar sahip oldukları özgüven ile karşılarındaki insanlarda bir güven duygusu da oluşturabiliyorlar.

Cinsel emoloji anlamları

 

Sevgilinizle mesajlaşırken emoji kullanımlarınızın cinsel boyutunu merak ettiniz mi? Siz çok içten ve saf duygularla bir emoji gönderirken karşınızdaki insanın bunun cinsel boyutunu düşünebileceğini de hesaplamalısınız. Bunun için çok saf ve eğlenceli olan emojilerin cinsel olarak ne anlamlar taşıyabildiğine gelin bir de birlikte bakalım;

Kalpli emojiler ve cinsel anlamları

Kalp her zaman aşkın ve sevginin tek temsili olmuştur. Bu nedenle de birçok farklı emojide kullanılmıştır. İki sevgili arasındaki mesajlaşmalarda sürekli kalpli emoji kullanımları yapılıyor. Bunlar bazen aşk ve sevgiyi ifade ederken bazen de içte yatan cinsel dürtüleri anlatıyor.

Bu emojide gözleri kalp kalp bakan çok sevimli bir emoji görüyorsunuz. Bu emoji içerisinde farklı anlamlar da taşıyor. cinsel isteğin çok yüksek düzeyde olduğunu anlatan bu sevimli emoji size geldiğinde karşınızdaki insanın sizi çok arzuladığını düşünebilirsiniz. Ya da sevgilinize cinsel içerikli bir mesaj attığınızda yanıt olarak bu gözleri kalpli emojiyi alıyorsanız, onun da aynı düşünce içerisinde olduğunu anlayabilirsiniz.

 

 

 

Bu emoji mutlu bir aşığı anlatıyor. Aynı zamanda cinsel birlikteliklerinden dolayı çok mutlu olduğunu ifade eden insanların tercihi oluyor. Kalpli ıslıklar güzel geçen bir cinsel ilişkinin ardından atılabilecek en anlamlı emoji oluyor.

 

 

Kırmızı yanaklı emojiler cinsel mesajlardan ya da konuşmalardan utanmış ama bir o kadarda haz almış kişileri simgeliyor. Birde kırmızı yanaklara kalpler eklendiğinde benden mutlusu yok demek oluyor.

Diğer emojiler ve cinsel anlamları

Üç maymunlar en çok kullanılan emojiler arasında yer alıyor. Ama konu Cinsel emoji anlamları ve cinsellik konusunu açanlar olduğunda elleri ile gözlerini kapamış olan maymun tercih ediliyor. Utanmanın ama aynı zamanda çok istemenin en güzel anlatımı tek bir emoji ile en iyi bu şekilde oluyor.

Güneş gözlüğü takan emoji ne kadar karizmatik duruyor. Cinsel olarak yorumlandığında sizi arzulayan bir erkekten başkası olmuyor. Kendine güvenen ve cinsel isteklerini cesurca ortaya koyan erkekler için hazırlanmış gibi duruyor.

Dudak emojilerini cinsel anlamlardan başka bir yere çekmek çok zor oluyor. Kırmızı dudaklar seksi bir algıdan başka bir şey uyandırmıyor. Birde dudak ısırmalı emojiler var ki, onların ne ifade ettiği oldukça açık oluyor.

guest
3 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
zehra
zehra
9 ay önce

benim en çok kullandığım emoloji öpücük oda pek cinsel içerikli sayılmaz masup öpücük 😀

fatma
fatma
9 ay önce

bende en çok kullandığım cinsel emoloji olarak sayılabilecek dil çıkarma. aslında ben cinsellik olarak yapmıyorum ama nedense öyle anlaşılıyor :S

narin
narin
9 ay önce

bende dudak ısırma emolojisini ara ara kullanıyorum onun harici öpücük emolojisinide kullanıyorum ama ara ara çok sık kullanmıyorum 😀