in ,

HarikaHarika SevdimSevdim

Corona Virüs Sürecinde İşini Kaybedenler İçin Para Kazanma Önerileri

Corona Virüs sürecinde dünya genelinde bir çok insan işsiz kaldı ve kalmaya devam ediyor. Ülkemiz de bu süreçten normal olarak etkilenmiş durumda. Eğer işsiz kaldıysanız, sizde bu yazımıza göz atmalısınız.

İçerik Tablosu

1-Makale Yazarak Para Kazanma

En maliyetsiz işlerden biri olan makale yazarlığını yazma yeteneği bulunan herkes yapabilir. Tabi ki bu işe başlamadan önce bir bilgisayara sahip olmalısınız. Kendinizi bilgili bulduğunuz konularda makale yazarlığı yapmaya başlarsanız, hem daha kolay para kazanabilir hem de çok zorlanmadan siparişlerinizi tamamlayabilirsiniz.

2- Dropshipping Yöntemiyle Para Kazanma

Bu kavram ilk başlarda size yabancı gelebilir ama korkmayın, işin içerisine girdiğinizde kolay bir yöntem olduğunu anlayacaksınız. Dropshipping yöntemi stok yapmadan eticaret yapmak olarak tanımlanabilir. Farklı sitelerden ya da tedarikçilerden sağladığınız ürünler ile müşteriler arasında köprü kurup para kazanabileceksiniz. Örneğin Aliexpress platformundaki bir ürünü ABD’de Amazon platformunda daha fazla fiyatla satışa çıkararak para kazanabilirsiniz. İnternet ortamında bir çok dropshipping kursu da bulunmaktadır.

3- Sosyal Medya Hesabı Satışı Yaparak Para Kazanma

Günümüzde en çok kullanılan sitelerin başında sosyal medya platformları gelir. Bunun sonucu olarak en çok reklam ve paranın döngü halinde olduğu yer sosyal medyadır. Kendinize küçük bir maliyetle ile başkasından bir sosyal medya hesabı ve sayfası alırsanız, zaman içerisinde daha pahalı bir fiyata satabilir veya geliştirip siz para kazanabilirsiniz.

4- Kripto Para Al – Sat Yaparak Para Kazanma

Kripto paralar günümüzdeki en favori para sistemlerinden birisi. Buna rağmen yine de dalgalı fiyatları piyasada bir çok insanın para kazanmasına veya kaybetmesine neden oluyor. Her gün değişen kripto para fiyatları sizler için bir para kazanma kapısı olabilir. Gün içerisinde fiyatı düşen kripto paraları alıp belirli bir süre içinde fiyatı artarsa satıp para kazanabilirsiniz.

5- İkinci El Fiyatı Düşük Ürün Al – Sat Yaparak Para Kazanma

Pahalı olmayan ve piyasa standartlarında ucuza satılan ürünleri bulup online platformlarda satışa çıkartabilirsiniz. Bitpazarı veya geri dönüşüm için toplanan hurda yerlerinden ürün toplayıp yaptırarak aynı şekilde online platformlarda satışa sunabilirsiniz. Az bir maliyetle başlayabileceğiniz bu serüvende gün geçtikçe daha ustalaşıp, fiyatlarınızda ki kar oranını yükseltebilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments