in

En İyi Laptop Bilgisayar Tavsiyeleri Listesi

En İyi Laptop Bilgisayar Tavsiyeleri

Laptop bilgisayarlar, 2000’li yılların sonlarına doğru epey yaygınlaştı. Artık her iki bilgisayardan biri laptop olarak kullanılıyor. Taşınabilirliğinin kolay olması bir yana, pil şarjlı özelliği sayesinde elektriksiz de kullanılabiliyor. Laptop’lar uygun özelliklerde alındığında bir masaüstü cihaz kadar iyi performans gösterebilmektedir. 2 GB Ram’lerden 64 GB RAM’lere kadar, yüksek işlemci teknolojili bu laptop cihazlara sizlerde bakmak isteyeceksiniz. İşte karşınızda en iyi laptop bilgisayar tavsiyeleri,

İçerik Tablosu

Acer Spin 3 SP314

 

En iyi laptop bilgisayar tavsiyeleri olarak, 5000 TL’den ucuz fiyatlı bir laptop arıyorsanız bu cihaz sizin için biçilmiş bir kaftan olabilir. 8.Nesil İntel Core i5 işlemcisi barındıran cihaz içerisinde 8 GB ram de bulunmaktadır. 1TB HDD ve 128 GB SSD’ye sahip olan cihaz, Windows 10 Home ile çalışmaktadır. Tam olarak oyun bilgisayarı olmayan bu cihaz, temel ve basit işlemleri halledebileceğiniz tüm sistemsel özellikleri taşımaktadır. İnternette gezmek ve e-postalara bakmak, youtube’da veya netflix’te kaliteli videolar izlemek için bir bilgisayar arıyorsanız, bu bilgisayar sizin tercihiniz olabilir. 14 inç ekranı ve 360 derece dönebilen uygun tasarımı ile her anlamda uyumlu bir cihazdır. 360 derece dönebildiği için, tablet şeklinde de kullanılabiliyor ve bu şekilde de tercih edilebiliyorlar.

 

Lenovo Ideapad C340

Esnek bir bilgisayar arayanların ilk tercihlerinden biri bu cihazdır hem tablet hem de dizüstü bilgisayar olarak kullanılabiliyor. 360 derece döndürülebilen ekranı ile sizlerde bu cihazı tablet olarak dokunmatik bir şekilde kullanabilirsiniz. 14 inç ekrana sahip olan bu cihaz, 1080p görüntü kalitesinde görüntü imkânı veriyor. 8GB ram ve 256 GB SSD depolama alanına sahip olan bu cihaz, Windows 10 işletim sistemini kullanıyor. Parmak izi okuyucusu da bulunan bu cihaz, fiyat performans açısından bakıldığında gayet ideal bir ürün gibi gözüküyor.

 

HP Envy 13

Oldukça şık bir tasarıma sahip olan bu ürün, estetik açıdan bir laptop arayanlar için oldukça ideal bir ürün gibi gözüküyor. Tam bir fiyat performans ürünü olan bu dizüstü cihaz aynı zamanda 13.3 inç bir ekrana da sahip ve derin kullanışlı bir klavyesi de bulunmaktadır. 8 GB Ram ve i5 işlemciye sahiptir.  Windows 10 ile çalışan ürünün ortalama satış fiyatı 5500TL civarındadır.

 

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments