in

Erkek sevgiliye özür mesajı uzun 

Bir ilişkide kadınlar erkeklere oranla çok daha sık küsebiliyor.  Trip atma konusunda her zaman bir adım önde olan kadınların sık sık küsüyor olmalarına erkekler bir süre sonra alışıyor. Ancak ilişkilerde küsen taraf erkek ise barışma süreci biraz daha zor oluyor. Kolay kolay darılıp küsmeyen erkekler eğer bir şeye kızıp küsüyorlarsa kadınların kendilerine affettirmeleri için biraz çaba göstermeleri gerekiyor. Çoğunlukla küsen erkekler kadınlardan uzaklaşıyor. Onlarla konuşarak kendinizi ifade etmeniz aynı zor olduğu için kadınlar bu süreçte mesaj kullanmayı tercih ediyor. Erkek sevgiliye özür mesajı uzun uzun kendinizi ifade edebileceğiniz türde hazırlandığında onların biraz olsun yumuşamasına aracılık ediyor.

Erkek sevgiliye özür mesajı uzun bir şekilde yazıldığında kadınlar kendilerini eksiksiz bir şekilde anlatabilmiş oluyor. Uzun ve etkileyici bir mesaj hazırlayabilmek için Öncelikli olarak kadınların nasıl bir hata yaptıklarını ve karşısındaki insanın neden kırıldığını iyi bir şekilde anlamış olması gerekiyor. Duygularını ve düşüncelerini net bir şekilde ortaya koyamayan erkeklerin size neden kırılmış olabileceğini anlamaya çalışarak sürece başlayabilirsiniz.

Bununla birlikte kırdığın ve üzdüğün sevgilinin neler hissedebileceğini düşünerek empati yapmalı ve onun duygularına saygı duymalısın.  Eğer hatalı olduğunu düşünüyorsan ve sevgilinden seni affetmesini istiyorsan erkek sevgiliye özür mesajı uzun içerikler için aşağıdaki alternatifleri değerlendirebilirsin. İşte Kırdığın sevgilinin atabileceğin uzun ve etkileyici uzun mesajlarından bazıları;

  • Dudaklarındaki tebessümü görmek kadar hiçbir şey mutlu edemez beni. Lütfen bu dargınlık bitsin. Gülen yüzünü ve seni çok özledim. Üzüntümü anlatacak kelime yok. Olanlar için gerçekten çok üzgünüm ve çok özür dilerim.
  • Seni kırdığım günden beri uykular haram oldu sevgilim. Her gün çok kızıyorum kendime, böyle pamuk kalpli birini nasıl kırdım diye. Yüzüm yok ama af diliyorum senden. Ben kendimi affetmesem de sen ne olur affet beni!”
  • Sağa dönüyorum olmuyor, sola dönüyorum olmuyor. Yok, nafile uyku tutmuyor! Çünkü aklım sende ve tartışmamızda… Bana kırgın olma istiyorum sevgilim… Bu nedenle tüm kalbimle özür diliyorum! Seni seviyorum!
  • Günlerdir saatleri başa, günleri geri sarıyorum. Keşke diyorum ah keşke! Yapmasaydım, etmeseydim, demeseydim öyle. Ama dilin kemiği yok. Söz ağızdan çıktı bir kere. Gel tekrar oturalım, baştan konuşalım. Sen yeter ki affettim de.
  • Dilimden çıkan kelamla, gönlümden geçen özrün sayısını bir bilsen… Adını sayıklıyorum geceleri, özür diliyorum hep senden. Sevgilim, ne olur ben affet. Kalbini kırmak değildi niyetim, ben hiç beni seven bir kalbi kırabilir miyim?

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments