in

EVDEN PARA KAZANMAK İÇİN YAPABİLECEKLERİNİZ

Evden Para Kazanmak

Son dönemlerde virüs sebebi ile hepimiz evlerimize tıkılı kaldık. İşlerimize gidemez, arkadaşlarımızla buluşamaz ve sevdiklerimize sarılamaz olduk. İşlerimize gidemediğimiz için kazancımız da ya düştü ya da sıfırlandı. Biz size bu yazımızda evde olduğunuz bu günlerde size kazanç sağlayacak veya normal günlerinizde de ek gelir getirecek evden para kazanma yöntemlerinden bahsettik.

1 Freelance Yazarlık Yapın

Gündemi hepimiz takip etmekteyiz. Sizin yapacağınız ise özellikle de kelimeler ile aranız iyi ise yazılar yazarak, bilgilerinizi başkalarıyla da paylaşarak bunları yayınlamanız. Yazdığınız her kelime başına para kazanmayı hiç düşündünüz mü?

2 Youtube’a Video Çekerek Para Kazanın

İnsanlar çok fazla sıkılmakta ve eğlenceli vakit geçirmek istemektedirler. Bunun yanına youtube sadece eğlence amacı ile değil bilgi edinmek amacı ile de kullanılmaktadır. Eğer siz de eğlenceli birisi olduğunuzu, eğlenceli bir yaşantınız olduğunu ya da paylaşacak bilgileriniz olduğunu düşünüyorsanız youtube videolar çekerek para kazanabilirsiniz. Bu iş ilk başta kazanç sağlamasa da üzerine düşerseniz ve kendinizi geliştirirseniz, pes etmezseniz iyi kazançlar sağlayabilirsiniz. E ne de olsa hayatımıza giren pek çok ünlü bu sayede meşhur oldular. Hem telefonunuzu yan tutarak bile çekmeye başlayabilirsiniz.

3 Blog Yazın

Paylaşacağınız bilgiler var fakat video çekecek ekipmanınız istediğiniz kalitede değil ya da video çekmek istemiyorsunuz. Bu durumda da paylaşmak istediklerinizi yazı ile takip edenlere, merak edenlere ulaştırabilirsiniz. Bilgi paylaştıkça çoğalır.

4 Tasarlayın, Yapın ve Satın

Eğer el işlerinde yetenekli biri iseniz bu fikir size göre olacaktır. Kafanızda kurduğunuz, planladığınız bir malzemeyi, örneğin sabun, yemek, örgü, oyalar, güzel paketlemeler… ve bizim aklımıza gelmeyen sizin aklınıza gelen her şey olabilir, yaparak insanların beğenisine sunabilirsiniz. Daha fazla insana ulaşmak için de instagramdan bir ticaret hesabı açabilir, reklam verebilir ve bu şekilde ilerleyebilirsiniz.

5 Online Anketleri Doldurun

Pek çok şirket hem saha araştırması yapmak ve beklentileri öngörebilmek için hem de yaptıkları veya piyasaya sürdükleri ürünün beklenilen etkiyi gösterip göstermediğini anlamak amacıyla birtakım anketler yaparlar. Siz de bunlara katılarak para kazanabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments