in

Kızlar erkeklerden ne ister

Kızlar ve erkekler birbirinden farklı canlılar. Oldukça farklı fiziksel ve ruhsal yapıya sahip olan kızlar ve erkeklerin birbirini anlaması da oldukça zor olabiliyor. Özellikle kızlar her zaman erkeklerin onları anlamadıklarından şikayetçi oluyorlar. Oysa kadınları anlamak öyle basit ki. Kızlar erkeklerden ne ister diye kısa bir araştırma yapsanız ve burada size anlatılanlara biraz bağlı kalsanız karşınızdaki kadını mutlu edebilirsiniz.

İçerik Tablosu

Elbette her kız için aynı kriterler geçerli olmayacaktır. Bazı kızlar vardı tüm iyi özelliklerin bir erkekte toplanmasını ister. Bazı kızlar vardır daha azı ile de yetinmeyi bilir. Bunları baz almadan ortalama olarak değerlendirmeye aldığımızda Kızlar erkeklerden ne ister sorusunun yanıtları oldukça basittir. İşte kadınları mutlu eden ve karşısındaki erkekten istediği bazı davranışlar;

Onları dinlemeyi bilin

Evet bazen kadınların çok konuştuğu ve sürekli konuştuğu erkeklerin en büyük şikayetlerinden birisidir. Ancak onların duygu ve düşüncelerini ifade etme yöntemleri böyledir. Eğer kızları dinlemezseniz onların ne ifade ettiklerini de anlamayacak ve o doğrultuda hareket edemeyeceksiniz. Unutmayın ki kızlar için her şeyi rahatlıkla anlatabileceği ve yardım alabilecek erkekler çok önemli ve değerlidir.

Onlara güven verin

Her ne kadar kadın erkek eşitliği diye kendilerini yorsalar da kadınlar için erkekler güven veren limanlardır. Öyle bir nokta vardır ki, en güçlü kadın bile o noktada savunmasız ve güçsüz kalmaktadır. İşte bu dönemlerde en güçlü kadınlar bile kendine güven veren erkek isteyecektir. Bir erkek olarak karşınızdaki kıza duruşunuzla, konuşmanızla, yürümenizle, imajınızla, giyiminizle güven vermelisiniz.

Onlara karşı saygılı olun

Saygı bir kadın için çok önemlidir. Bir ilişkinin süresini belirleyen en önemli nokta çiftlerin birbirlerine olan saygılarıdır. Farklı fikir ayrılıklarına rağmen kızlar kendilerine saygılı davranan erkekler isterler.

Onlara sürprizler yapın

Ufak tefek sürprizler yaşadığınız ilişkiyi her zaman canlı tutar. Küçük bir çiçek, kısa bir hafta sonu kaçamağı, dışarda planlana yemekler kızların mutlu olması için yapılabilecek en kolay sürprizlerdir.

Onlara ilgili davranın

Evet, kabul ediyoruz kadınlar ilgiyi çok seviyor. Her zaman detaylara önem veren kadınlar erkeklerde bu detayları her zaman fark etmesini bekliyor. Bu da ilgili olmaktan geçiyor. Kızlar erkeklerden ne ister diye sorulduğunda akla ilk gelen yanıtlardan birisi de ilgi oluyor.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments