in

SevdimSevdim ŞaşırtıcıŞaşırtıcı HarikaHarika

Koç Burcu Neden Soğuk Davranır

 Koç burç olarak diğer kategorideki insanların aksine insanları anlamaya ve insanları sezgilemeye çalışır.

İçerik Tablosu

 Astroloji insanların hangi kategoride olduğunu neyden ibaret olduğunu insanlar üzerinde ne gibi durumlar ortaya çıkardığını hangi insanın hangi kategoride olduğunu araştıran bir bilimdir.

 İnsanların günlük yaşamlarında nasıl bir insan olduklarını o gün içinde karşılaşacağı zorlukları, o gün içinde o kişiyi neler beklediğini hangi duyguyu yaşayacağını araştırır.

  Koç İnsanı Nedir Niye Soğuktur?

  Bir kere koç çevresini, arkadaşlarını iyi seçer çünkü sonradan üzülmek istemez. Koç kendini iyi ifade edebilen bir kişi değildir. Soğuk davranmasının sebebi o kişinin kendisini üzmesine izin vermemesidir. Koç inatçıdır ve her insan bunu kaldıramaz. Aslında soğuk davranmazlar nasıl davranmaları gerektiğini bildikleri için insanlara prim vermedikleri için karşıdaki kişiye onu yansıtırlar. Koç akıllı ve yetenekli olduğu gibi lider bit yapıya sahiptir.

 

 Koç Hangi İnsanlara Soğuk Davranır?

  Aslında soğuk davranmaz karşıdaki kişiye soğuk davranıyormuş gibi gelir. Koç detaycı oldukları gibi hayatına giren insanları bir süzgeçten geçirir. Bu koçun bir ideasıdır. Koç her yemi yutmaz bazen sadece yutuyormuş gibi yapar ama bir koça sakın yanlış yapmayın asla unutmaz. Koç yapmacık insanlardan, hayatı sadece eğlenmek için ibaret olan kişilerden, kendini beğenmiş ve bencil karakterli kişilerden uzak durmaya çalışır buda insanlarda bir soğukluk havası oluşturur. Koç asla ihanete uğramak istemez ve asla incilmek istemez o daima mutlu olmayı hak etmek ister.

 

Neden Koç?

 

 İnsanlar çoğu kez ufak şeyleri büyütüp kendini haklı göstermeye ve gösteriş peşinde koşmaya çalışır. Ama koç insanları yargılamadan önce defalarca ve defalarca düşünür. Çünkü yanlış karar vermekten her zaman korkar. Koç her zaman dürüst değildir bazı istisnalar vardır ama o istisnalarda illaki bir sebebi vardır. İnsanların davranış biçimi ve nasıl bir insan oldukları bu kategorilere göre belirlenir. Ama illaki herkes kendi kategorisinin insanı olmak zorunda değildir herkesin duyguları farklıdır.

 

 Kısacası koç iyi ve yardımseverdir. Bazen inatçı bazense yumuşak kalplidir. Koç çocukları çok sever çünkü tek kalbi temiz ve saf olan onlardır görüşüne hakimdir.

Subscribe
Bildir
guest

1 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
banu76767676
banu76767676
2 yıl önce

ben koçu kaybetttim desem yada demesem (: ):