in

Kullanmadığım Eski Kıyafetlerimi Nereye Verebilirim?

eski kıyafetlerimi nereye verebilirim

Yeni kıyafetler satın alırken bazen kendimizi mutlu ederken bazen de eski kıyafetlerimiz ile insanları mutlu edebileceğinizi biliyor muydunuz? Kullanmadığınız eski kıyafetlerimi nereye verebilirim sorusunu kendinize soruyorsanız ve insanları mutlu ederken sizde iyilik yapmak istiyorsanız kıyafetlerinizi bağışlayabileceğiniz bazı kurum ve kuruluşları sizler için derledik.

İçerik Tablosu

Belediyeler ve Belediyelerin Oluşturduğu Kıyafet Kumbaraları

Farklı illerde ve ilçelerde belediye ve sivil toplum kuruluşlarının ortaklığı ile oluşturulan kıyafet kumbaraları giysi ihtiyacı olan insanlara bağışladığınız kıyafetleri ulaştırmakta. Kıyafet ihtiyacı olan ve durumu olmayan insanlarda rahatlıkla bu kumbaralardan yararlanabiliyor. Genellikle büyük şehir belediyelerde oluşturulan bu organizasyonları belediyeleri arayıp adreslerini öğrenebilirsiniz.

eski kıyafetlerimi nereye verebilirim

Lösemili Çocuklar Vakfı

Maddi bağışlar içerisinde yer alan kıyafet bağışlarını LÖSEV kabul etmekte. Kıyafet bağışlarınızı yaparken aklınızın bir yanında durmasında fayda var.

Eski Kıyafetlerimi Nereye Verebilirim, TYSD Bir Seçenek Olabilir

Türkiye Yardım Sevenler Derneğine eski kıyafetlerinizi bağışlayabilirsiniz. Eski kıyafetlerinizi kabul eden bu dernek ihtiyaç sahiplerine kıyafetleri ulaştırmakta.

Yakınınızdaki İhtiyaç Sahipleri

Yakınınızda ve etrafınızda gördüğünüz yahut arkadaşlarınız aracılığı ile duyduğunu ihtiyaç sahiplerine eski kıyafetlerinizi rahatlıkla ulaştırabilirsiniz. Eski kıyafetlerimi nereye verebilirim sorusunda uygulanabilecek en kolay çözümlerden birisi kıyafetlerinizi etrafınızda insanlara bağışlamaktır.

Aşhane’ nin “Komşum Aç Yatmayacak” Projesi

Aşhane Kurumunun organize ettiği bu proje ile eski kıyafetlerinizi kıyafet ihtiyacı olanlara ulaştırabilirsiniz.

Bu Test Senin Hangi Yaşta Evleneceğini Söylüyor

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments