in ,

SevmedimSevmedim

En İyi, Beğenilen Netflix Dizileri

Netflix Dizileri

Artık günümüzde özellikle de gençler tarafından tercih edilen Netflix ücretli üyelik isteyen, pek çok kişi için televizyondan daha cazip olan dizilerin yayınlandığı bir platformdur. Birçok farklı dizi seçeneği bulunan Netflix’in en çok sevilen Netflix dizileri ni sizler için derledik. Korona günlerinde siz de bu dizi ve filmleri izleyerek güzel vakit geçirebilirsiniz. İyi okumalar ve iyi seyirler!

1 The Breaking Bad (IMDb 9.5)

The Breaking Bad, bölümleri yaklaşık 50 dakika olan 5 sezonu yayınlanmış bir dizidir. Bu dizinin konusu 50 yaşındaki bir kimya öğretmeninin ailesinin maddi ihtiyaçlarını karşılayabilmek için nasıl uyuşturucu imparatoru bir adama dönüştüğüdür. Çok sürükleyici bir dizi olan The Breaking Bad serisini hala izlemediyseniz mutlaka izlemelisiniz.

2 Our Planet (IMDb: 9.3)

Yaklaşık 50’şer dakikalık sadece 8 bölümden oluşan bu dizi, insanın doğaya vermiş olduğu zararı anlatmaktadır. Bunun yanında bu dizi sadece insanın doğaya verdiği zararı değil, doğadaki tüm doğal güzellikleri de gözler önüne sermektedir. Doğa, insan ve hayvan belgeseli tadındaki bu diziyi belgesel izlemeyi sevmiyorsanız bile seveceğinizi tahmin etmekteyiz.

3 Sherlock (IMDb: 9.1)

Londra’da geçen bu dizi suç, gerilim ve polisiyeyi içermektedir. Hem kitabı hem de dizisi bulunan bu seri çok fazla tutulmuş, sevilmiştir. Her bölümü 1 saat olan bu dizinin dört sezonu bulunmaktadır. Her sezonda ise 13 bölüm bulunmaktadır. 5. Sezonun geliş tarihi ise belli değil.

4 Black Mirror (IMDb: 8.8)

Dram, macera, eleştiri ve bilimkurgu tarzında 3’er bölümlük sezonlar şeklinde çekilmiş İngiliz televizyon dizisi olarak yayına giren Black Mirror, dijital çağın yaratmış olduğu enteresan durumları konu edinmekte. İşlemiş olduğu konular hem karanlık fakat bir o kadar da gerçek hayatta karşılaşabileceğimiz olaylar olduğu için izlerken sıkıntılı hissetsek de insan kendini izlemekten alıkoyamıyor.

Subscribe
Bildir
guest

1 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
mehtap
mehtap
3 yıl önce

Güzel liste olmuş teşekkürler. sırayla izleyeceğim bu dizileri