in

Rüyada Asansör Görmek Ne Manaya Geliyor

Rüyada Asansör Görmek

Rüyada asansör görmek, rüya sahibinin yaptığı yardım sayesinde kavuşacağı bir paraya işaret etmektedir. Asansör günlük hayatta işlerimizi kolaylaştırdığından rüyada asansör görmek de işlerin kendiliğinden kolaylaşacağı, büyük bir uğraş gerektirmeyen çaba sonucu çok iyi yerlere geleceği anlamlarını taşımaktadır. Rüya sahibinin borcu varsa borcunu kapatacağı anlamına gelen rüya aynı zamanda da hastalıklardan kurtulmaya ve yeni işlere girişmeye de işaret etmektedir.

İçerik Tablosu

Eğer rüya sahibi çok zor bir durum içerisinde ise çok yakın zamanda bu durumdan kurtulmasına yardımcı olacak birisi ile tanışacağı ve büyük bir sıçrama yakalayacağı anlamına gelmektedir. Fakat asansör sırasında uzunca bir kuyruk varsa ya da asansörün içi karanlık ise bu iyi yorumlanmaz. Bir problemle karşılaşacağı düşünülür.

Rüyada asansörün içinde iken düştüğünü görmek, rüya sahibinin bazı zararlara gireceği, ekonomik sıkıntılara düşmesinin ihtimaller dahilinde olduğu anlamına gelmektedir. Ya da bazı yorumcular rüya sahibi sabrederse sorunlarının üstünden başarıyla gelecektir şeklinde yorumlamışlardır.

Rüyada Asansörle Yukarı Çıkıp Aşağı İndiğini Görmek

Rüya sahibi rüyasında asansörle yukarı katlara çıkış yaptığını görmüşse iyi işlere imza atacak, mevkii atlayacak ve para kazanacak demektir. Fakat asansörle aşağı indiğini görmüş ise rüya sahibi sıkıntı içerisine girecek ve bir türlü kurtulamayacak demektir. Elde ettiği başarıyı ve kazandığı konumu kaybedecek demektir.

Bir başka deyişle de rüya sahibinin dalgalanmalı bir yaşantısı olacağı anlamına gelmektedir. Dönem dönem yaşayacağı sorunlar sebebi ile huzursuzluklar peşini bırakmayacak demektir. Mutsuz haberler alacak ve kendisini iyi hissetmeyecek şeklinde yorumlanır.

Rüyada Büyük Asansör Görmek

Rüya sahibi gerekli olmayan bir heves yüzünden hayal kırıklığı yaşayacak demektir.

Rüyada Asansörün Düştüğünü Görmek

Rüya sahibi iş yaşantısında bazı sorunlar yaşayacak ve ekonomik sorunlarla karşılaşacak demektir. Bazı güvendiği ve olacağına inandığı işlerin boş çıkması sebebiyle maddi sıkıntılar yaşayacağı anlamına gelir. Rüya sahibi bunları kafasına çok takarsa sağlık problemleri bile yaşayabilir.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments