in

Rüyada Kalem Görmek Ne Anlama Geliyor

Rüyada Kalem Görmek

Rüyada kalem görmek yakın zamanda birisine kefil olacağınız anlamına gelmektedir. Rüyayı gören kişi erkekse iyi huylu güzel bir kadınla evleneceğine delalet eder. Eğer rüyayı gören erkek evli ise erkek çocuğa işaret etmektedir. Bu çocuk hayırlı birisi olacak ve vatana büyük katkı sağlayacaktır. Kalem iş hayatında başarı ve düşmanları yenmeye işaret etmektedir. Rüya sahibi çevresine karşı çok cömert ve yetenekli olacak demektir.

Rüyada kalem görmek kişinin yetenekli olacağı ve en önemlisi de başarılı olacağı alanı bulacağı anlamına gelmektedir. Geleceğinin parlak ve umut vaat eden bir kişi olduğunu söyleyebiliriz. Fakat rüyada görülen kalem kırılıyor ise girişeceğiniz işten zarar göreceğiniz şeklinde yorumlanmaktadır.

Bu rüya macerayı çok sevdiğiniz anlamına gelir. Bunun yanında rüyada kalem görmek çok büyük başarı elde edeceği işlere girişeceği ve buna imza atacağına da yorumlanmaktadır. Eğer kişinin elinde kalem varsa fakat bir şey yapmıyorsa bu boş işlere girişeceği eğer yazı yazdığını görüyorsa da çok mutlu olacağı bir haber alacağı anlamlarına gelmektedir.

Kalem görmek çok iyi anlamlara çıkmaktadır. Örneğin iyi bir haber ile işe gireceğine, her iki dünyada da kurtuluşa ereceğine ve evli kişiler için de bir çocuğa işaret etmektedir. Eğer kalem kırıksa ya da çatlaksa bu şu anda bulunduğu işten atılacağı anlamına gelmektedir. Kalemle yazı yazan kişinin hayal ettikleri gerçekleşecek, mutluluğa kavuşacak demektir. Alacağı haber ile çok mutlu olacağı rüya sahibi ekonomik ferahlığa kavuşarak kuvveti elinde bulunduracak demektir.

Rüya sahibi memur ise kademe atlayacak ve maaşı artacak şeklinde yorumlanmaktadır. Eğer esnaf ise ya da kendi işini yapan bir kişi ise rüya sahibi beklemediği yerden para gelecek demektir.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments