in

Rüyada Kaz Görmek Ne Anlama Geliyor

Rüyada kaz görmek, elde edilecek olan paraya, sahip olunan güzel ahlaka, herkes tarafından sevilecek olmaya, helal rızka, dostluğa, bolluğa ve berekete işaret etmektedir. Rüyasında kaz gören kişi mevkii atlayacak ve çevresi tarafından çok iyi bir şekilde tanınacak demektir.

Bazı rüya yorumcularına göre de rüyasında kaz gören kişiler çok iyi, ihlaslı ve namusuna çok dikkat eden kişilerdir şeklinde açıklanmıştır.

Kazın eş değer olduğu şeyler iyi niyet, mal, bol rızk ve helal lokmadır. Helal para kazan kişiler için huzuru temsil eden bu rüya evlilik çağındaki bir bekar tarafından görülmüş ise hayırlı kısmetler ile karşılaşacak demektir. Fakat bu kişi kazları görmemiş sadece seslerini duymuşsa bu kaz görme rüyasının aksine iyi yorumlanmaz. Yakın çevresinde kötü bir olay olacak şeklinde yorumlanır.

Rüyasında kaz gören kişinin çevresinde ona nazarı değecek ve üzerinden faydalanmak isteyen kişiler vardır demektir. Bu kişinin ailesine zengin birisi girecek ve ibadeti, iffeti, maddi açıdan her türlü mala sahip birisi olduğundan gözler üzerinde olacak demektir. Akademik ve iş başarısı açısından da iyi bir yere gelecek anlamı taşımaktadır.

Rüyada beyaz kaz görmek

Rüyadaki beyaz ve evcil olan kaz ekonomik olarak ferahlamaya, mala, mülke, helal kazanca ve zenginliğe yorumlanmıştır. Bu rüya hayırlı bir eşe, siyah kaz da evlerine gelecek olan hizmetliye işaret etmektedir.

Rüyada Kaz Yakalamak

Bu rüya yardımı yapmayı çok seven fakat çevresine karşı patavatsız olan bir dosta işaret etmektedir. Eğer kişi rüyasında kaz yakaladığını görmüşse bu bol miktarda, tüm borçlarını kapatacağı hatta rahata kavuşacağı miktarda, paraya işaret etmektedir. Bu rüya maddi kazanç, mevki sahibi olma ve hayallerinin peşinden koşarak çabaladığı için de buna ulaşmak şeklinde yorumlanmıştır.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments