in

Rüyada Kendi Dişini Çekmek Ne Anlama Geliyor

Rüyada kendi dişini çekmek , birçok farklı yorumcu tarafından farklı şekillerde yorumlanmıştır. Bu yazımızda bunlardan bahsedeceğiz. Bu rüya kimine göre çok zor bir durumda iken kimseden yardım istemesine gerek kalmadan o durumun üstesinden geleceğine yorumlanır. Kimine göre de yakın çevresinden beklemediği bir tepki alacağı ve bu yüzden de bazı kırgınlıklar yaşanacağı anlamına gelmektedir.

İçerik Tablosu

Farklı bir yoruma göre de rüyada diş çektiğini gören kişi alacağı uyarıları dinlemeyerek kendi bildiğini okuyacak ve bu sebeple de kötü olay ve olayların sonuçları ile karşılaşacak demektir. Bu kötü sonuçlar aynı zamanda maddi ve ekonomik olarak kayıplar şeklinde de yorumlanmıştır.

Rüyada Sallanan Dişini Çektiğini Görmek

Rüyasında sallanan dişini çektiğini gören kimse, uzun bir süredir bir dileğinin gerçekleşmesini bekliyordur ve bu dileği gerçekleşecek demektir. Birden gelişecek olan olayları belirten bu rüya ise kişinin hayatında bazı değişiklikler olması için harekete geçmesi gerektiği anlamını taşımaktadır.

Rüyada Çürümüş Dişini Çektiğini Görmek

Rüyada birisi eğer çürümüş dişini çektiğini görüyorsa, bu kişi çok yakınındaki biriyle bir kavgaya ya da tartışmaya girecek ve canı çok sıkılacak demektir. Fakat bazı yorumcular bu rüya yorumunun aksine rüyayı iyi şekilde yorumlamış ve kötü olan bir olaydan kurtulmak şeklinde açıklamışlardır. Yani kişi yakın zaman içinde kafasına takmış olduğu durumu unutarak güzel olaylarla karşılaşacaktır.

Rüyada Diş Çektiğini Görmek

Bu rüyayı gören kişinin rüyası iki farklı şekilde yorumlanmaktadır. Birincisi çekirdek ailesi ile tartışmaya gireceği ve canının çok sıkılacağı, ikincisi ise bazı dertlerinden kurtularak düşmanlarına göz dağı vermesi şeklindedir.

Rüyada Diş Ağrısı Çektiğini Görmek

Rüyada diş ağrısı çektiğini gören kişinin rüyası da yakın zamanda çok mutlu olacağı bir haber alacağı anlamına gelir.

Rüyada Başkasının Dişini Çektiğini Görmek

Rüyada kendinin değil de başkasının dişini çektiğini gören kişi yaşantısı boyunca kendi için değil başkaları için çalışacak ve manen çok hayırlı bir konuma gelecek, iyi bir insan olacak demektir.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments