in

Rüyada Saç Dökülmesini Görmek Ne Anlama Geliyor

Rüyada saç dökülmesini görmek, o kişi şanssızlıklar ile karşılaşacak şeklinde yorumlanır. Rüya sahibi zor ve güven sarsıcı olaylar ile karşılaşacağından rüya yorumcuları tarafından iyi yorumlanmamıştır.

İçerik Tablosu

Rüya tabircilerine göre bu rüyanın anlamı yakın arkadaşları tarafından sırtından bıçaklanmak ve tuzağa düşürülmek şeklindedir.

Rüyada Saçların Tutam Tutam Döküldüğünü Görmek

Rüyayı gören kişinin güvendiği kişilerden zarar göreceğine ve maddi açıdan giriştiği işten zarara uğrayacağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin çevresindekilere çok özen göstermesi gerektiğine aksi takdirde hayatının geri kalanının yoksulluk içerisinde geçeceğine delalettir.

Rüyada Saçlarının Koparak Döküldüğünü Görmek

Rüyayı gören kişinin böyle bir rüya görmesi rüya tabircileri tarafından iş hayatında yükseliş beklerken düşüş yaşayacağı şeklinde yorumlanmıştır. Çevresinde düşmanları var ise onlara karşı yenilgiye uğrayacağı ve dostlarının da rüya sahibini sırtından bıçaklayarak yüzüstü bırakacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Saç Dökülmesi ya da Beyazlaması

Rüyada sahibinin, ticari hayatında ve özel hayatında çok zorlu anlar bekliyor demektir. Üzerine çevresi tarafından iftira atılacağı yetmeyecek bununla birlikte evde iken eşinden işte iken de iş arkadaşları tarafından çok büyük haksızlıklara uğrayacak demektir.

Rüyada Kel Kaldığını Görmek

Bu rüyanın anlamı en korkunç rüya anlamlarından birisidir. Rüya tabircileri bu rüya için evde ailesi ile bir sıkıntı yaşayacağına, işlerini kaybedeceğine hatta iflas edeceğine, maddi açıdan çok ama çok zor günlerin rüya sahibini beklediğine ve herkese el açmak zorunda kalacağına şeklimde yorumlama yapmışlardır. Pek çok kişiden borç alıp ödeyemeyecek olan bu kişi kredi çekecek fakat onun da ödemesini gerçekleştiremeyecek şeklinde de eklemişlerdir.

Rüyada Saçının Döküldüğünü Görüp Kazıttığını Görmek

Rüyasında saçlarının döküldüğünü gördüğü için saçlarını kazıtan kimseyi bu rüyadan dolayı rüya tabircileri tedbir almaya yönlendirmişlerdir. Bunun yanında zarara uğramanın kıyısından dönmeye işaret eden bu rüya, rüya sahibini dikkatli olmaya çağırır.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments