in

Rüyada Siyah Yılan Görmek

Rüyada siyah yılan görmek  kişinin bulunduğu iş hayatında başarılı olacağına, loto gibi şans oyunlarından para kazanacağına, başarı kazanacağı için çevresinin onu çok seveceğine işaret etmektedir. Fakat çevresinin onu başarısından dolayı sevmesine dikkat etmesi gerekir. Zira bu kişiler onu gerektiği zaman yarı yolda bırakabilir, kişinin güvenini boşa çıkarabilir.

İçerik Tablosu

Rüya tabircilerinin bir kısmı da bu rüyanın çok güçlü ve aşırı hırslı bir düşmana işaret ettiğini söylemektedirler. Bu sebeple rüyayı gören kişi hem maddi açıdan hem de manevi açıdan zarara uğrama ihtimaline sahiptir.

Bu rüyanın daha detaylı yorumlarına bakmak gerekirse onlar da şu şekildedir:

Rüyada Siyah Yılan Gördüyseniz

Bu rüyayı gören kimseler herkesin başaramadığı önemli ve riskli işlere girişecekler ve bunların altından da başarılı olarak kalkacaklardır.

Rüyada Büyük Siyah Yılan Gördüyseniz

Rüyanızda büyük ve siyah bir yılan gördüyseniz, ne yazık ki büyük bir düşman ve büyük bir sorun ile karşılaşacaksınız demektir. Fakat bu büyük sorunlara, güçlü düşmanlara karşı sizin üstün soğukkanlılığınız ile bunları aşacağınıza işaret eder

Rüyada Siyah Yılan Soktuğunu Gördüyseniz

Rüyada siyah bir yılan tarafından sokulduğunu gören kimsenin bu rüyası hayra işaret etmez. Bu rüyada bir düşmanın rüya sahibini maddi manevi çökerteceğine yorulmuştur

Rüyada Siyah Yılan Isırdığını Gördüyseniz

Rüyada siyah yılanın ısırması ve sokması aşağı yukarı aynı anlama gelir. Yani çevrenizde kötü niyetli kişilerin olduğuna ve bu kişilerin size maddi ve en önemlisi manevi zarar verecektir. Bu sebeple dikkat etmeniz gerekir.

Rüyada Siyah Yılan Öldürdüğünüzü Gördüyseniz

Rüyasında siyah yılan öldürdüğünü gören kişi, kendisine maddi ve manevi olarak zarar vermek isteyen kişilerin hepsinin üstesinden geleceğine işaret eder.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments