in

Rüyada Yavru Kedi Görmek Ne anlama Geliyor

Rüyada Yavru Kedi Görmek

Rüyada yavru kedi görmek,  yanınızda çalışacak olan birisine yorumlanmaktadır. Fakat kimi rüya yorumcusu bunu ev halkından birisinin hırsızlık yapacağı şeklinde açıklamışlardır.

İçerik Tablosu

Rüyanızdaki kedi bir insanın etrafında gezinerek onu korumaya, kollamaya çalışıyorsa bu rüya sahibine faydası ve zararı dokunacak kişi ya da kişilere işaret etmektedir. Rüya sahibi dikkatli olmalıdır.

Rüyada Yavru Kedi Sevmek

Rüyada yavru kedi sevmek rüya tabircileri tarafından iyi yorumlanmıştır. Yavru kediyi sevdiğini gören kimse hayata pembe gözlüklerle, pozitif yönden bakacak ve baktığı gibi de olacak demektir.

Rüyada sahibinin yavru kediyi sevdiğini görmesi, birilerine yardım ettiğine bu yüzden de başkalarının kendisine çok sıkıştığı anlarda yardım edeceğine yorumlanmıştır. Yavru kediyi sevmiyor ve ona kötü davranıyorsa bu eline geçecek olan parayı teptiği anlamına gelmektedir.

Bazı rüya yorumcuları bu rüyayı rüya sahibi hastalanacak şeklinde yorumlamışlardır. Yani uzun sürecek bir hastalığa yakalanacak ve inadı ve azmi sayesinde hastalığın üstesinden gelecek demektir.

Bir kişi rüya sahibinden faydalanmayı amaç edinmiştir. Rüya sahibi bunu fark ettiği anda o kişiyi hayatından çıkartacaktır.

Rüyada Yavru Kedi Ölüsü Görmek

Rüyada yavru kedinin ölüsünü görmek, rüya sahibinin ailesinden birisinin yapmış olduğu bir şey yüzünden bulunacağı yerde çok utanacağı ve o yerden ayrılmak zorunda kalacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Yavru Kedi Emzirdiğini Görmek

Rüya sahibi rüyasında yavru kediyi emzirdiğini görüyor ise yanına çalışan birisini alacağı ve o kişinin de kendi söylediklerini yapacağı anlamına gelmektedir. Bu kişi rüya sahibinin işlerini çok kolaylaştıracaktır.

Rüyada Yavru Kedi Beslediğini Görmek

Bu rüya çok iyi yorumlanan bir rüyadır. Kendisinin daha önce yapmış olduğu bir yardım sayesinde kendisi büyük bir bolluğa erişecek demektir. Kişinin maddi manevi hiçbir sıkıntısı kalmayacaktır.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments