in

Rüyada Yüzdüğünü Görmek Ne Manaya Geliyor

Rüyada Yüzdüğünü Görmek

Rüyada yüzdüğünü görmek,  genel olarak rüya tabircileri tarafından başarıya ulaşacak demektir. Fakat bu rüyanın anlamı yüzdüğü su temiz ise ya da pis ise o şekilde bir değişiklik göstermektedir. Rüyasında yüzen kişinin iş hayatı ticaret ile uğraşıyorsa çok daha başarılı olacak demektir. Ortak bir iş yapacak ise bu ortaklık ona başarı ve para getirecek anlamına gelir. Bu kişi ticaretle değil de memuriyet hayatı var ise de zam ya da yükselme alacak şeklinde yorumlanmıştır.

İçerik Tablosu

Bazı yorumculara göre de yüzdüğünü gören kişi çok yakın bir zaman içerisinde yolculuğa çıkacak demektir. Eğer bu yüzülen su temiz ise yolun sonucu başarılı anlamına gelmektedir fakat yüzülen su kirli ise yolun sonunda başarısız olunacak demektir. Bir başka deyişle de devlet memuru olacağı söylenmiştir.

Rüyada Yüzdüğünü Görmek

Yani kısacası rüyada yüzdüğünü gören kimse için bu başarı, mesleğinde yükselme ve yola çıkmak gibi manalara gelmektedir.

Rüyada Kirli Suda Yüzdüğünü Görmek

Eğer rüyanızda kirli ya da bulanık bir suda yüzdüğünüzü görmüşseniz kötü yoldan para kazanmanıza ve günaha işaret etmektedir.

Rüyada Denizde Yüzdüğünü Görmek

Rüyasında denizde yüzdüğünü gören kimse istediği ve çok arzuladığı bir şeye kavuşacağına, bunun yanında başarıya yorumlanır. Fakat bazı yorumcular denizde yüzmenin hapis anlamına geldiğini söylemişlerdir.

Rüyada Denize Girmek ile ilgili detaylı yorum adresine bakabilirsiniz : https://obilsin.com/ruyada-denize-girmek-denize-girdigini-gormek/

Rüyada Yüzerek Kıyıya Çıktığını Görmek

Bu rüya iki şekilde yorumlanmaktadır: birincisi hayallerinden vazgeçmesi, ikincisi ise bir sıkıntıdan kurtulması.

Rüyada Nehirde Yüzdüğünü Görmek

Rüyayı gören kişinin yüzdüğü su yani nehir temizse, akıntısız ise bu huzurlu ve sakin olunacağı anlamına gelmektedir. Eğer yüzülen nehrin akıntısı var ise ya da berrak olmayan bir nehirde yüzüyorsa bu kişinin kötü yola düşeceğine ve günahlarının artacağına işaret eder.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments