in

TUTUMLU OLAYIM DERKEN YAPTIĞIMIZ 5 ŞEY

Tutumlu Olmak

Son dönemlerde özellikle tüm ürünlere gelen zamlar ile birlikte herkes kendince birtakım tedbirler uygulamaya başladı fakat kimimiz bu tutumlu olmak olayını epey abarttık. Biz de bu abartılan durumları konu edindik.

İçerik Tablosu

1 Süpermarketlerde Tanıtım Amacı ile Verilen Yiyeceklerle Karın Doyuranlar

Pek çok büyük süpermarketlerde yeni çıkan ya da kendisini daha çok tanıtmak isteyen markalar ürünlerini tanıtabilmek amacı ile mağazalarda tanıtım stantları kurmakta ve insanlara ikram etmektedirler. Bazı kişiler de bu durumu fırsat bilip tekrar tekrar gidip yemekte, karınlarını doyurmaktadırlar.

2 Bitmeye Yakın Olan Sabunlardan Büyük Sabun Yaparak Kullanmak

Sabunlar bitmeye yaklaştığı zaman kimi insanlar tekrar almamak adına bu kalanları birleştirip bir sabun elde ederler ve bunu kullanırlar. Böylece yeni sabun almak zorunda kalmamış olurlar.

3 Yağmurlu Günlerde Arabayı Dışarı Park Etmek

Araba yıkamaları da belli bir ücret karşılığında olmaya başladığından beri aşırı tutumlu olan bazı insanlar kimilerine göre de cimri olan insanlar arabalarını yağmurlu günlerde dışarıda bırakarak yıkanmalarını sağlar ve böylelikle araba yıkama ya da yıkatma parası ödememiş olurlar.

4 Şampuan Bittiği Zaman Su Ekleyerek Kullanmak

Aslında bakarsak bu neredeyse hepimizin yapmış olduğu bir davranış türü. Şampuanımız özellikle de tam da banyo ya da duş sırasında bitmiş ise su ekleyerek bir kere daha kullanmak neden bir seçenek olmasın ki?

5 Kozmetik Mağazalarda Makyaj Yapmak ya da Yaptırmak

Kozmetik mağazalarında tester yani ücretsiz deneme ürünü olarak gördüğümüz malzemeler mevcuttur. Bu ürünleri siz de buluşmalara gitmeden önce kullanmış olabilirsiniz fakat söylememiz gerekir ki bu ürünler maalesef hijyen açısından çok da iyi olmayan ürünlerdir.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments