in

Yengeç Burcu Nasıl Etkilenir

Yengeç burcu bilindiği üzere en anaç ve evcimen burç olarak nitelendirilmektedir. Su grubu burçlar sıralamasında balık burcundan sonra gelen en duygusal burçtur. Bu evcimenlik ve anaçlığın vermiş olduğu büyük sevgi sayesinde her olaya gereğinden fazla titizlenir özellikle ailelerine sarsılmaz ve sorgulanamaz bir bağ ile bağlıdırlar.

İçerik Tablosu

 

Yengeç Burcunun Tarzı

 

 Burç özelliği gereği sadelikten yana olan fakat içten içe abartıyı, şatafatı, seksiliği ön planda tutmayı seven bir yapıya sahiptir. Genelde kıyafet tercihlerinde kadınlarda derin dekolteli giysiler, kısa hatta mini denilecek tarzda diz üstü etekler sade, şık ufak görünüşlü takılar yengeç burcu kadınının ruh halini en iyi tanımlar diyebiliriz. Yengeç erkeğine gelecek olunursa burç özelliği gereği çekiciliği ve karizmayı pek bir seven yengeç erkekleri genel olarak açık renkli ve içlerinde rahat hareket edebilecekleri onları kısıtlamayan spor giyim tarzını fazlasıyla benimseyip hayatlarına yansıtmaya çalışırlar.

 

Olumsuz Yönleri

 

 Duygusallığını her alanda en üst seviyelerde yaşayan yengeç insanının en bariz göze batan olumsuz özelliği bu duygusallığa bağlı fazla alınganlığı diyebiliriz. Bunun yanında sürekli kaygılı, şüpheci, kırılgan tavırları astroloji dünyasında onu diğer burçlara karşı savunmasız halde bırakmaktadır.

 

Olumlu Yönleri

 

 İlk başta da belirttiğimiz gibi fazlasıyla anaç ve duygusal olan yengeç burcu saflık derecesinde iyimser, insanlar hakkında hep pozitif düşünce yapısına sahip, dünya üzerindeki en narin burç olarak nitelendirilebilir. Şefkatli, korumacı benliği ile su grubu burçlarının en eşsizi kesinlikle yengeçtir.

 

 

Etkileme Yöntemleri

 

 Yukarıda size hakkında birçok bilgi verdiğimiz bu hassas burcu etkilemenin en kolay yolu ailedir. Eğer bir yengecin ailesi ile ilgilenir sizinle paylaşımda bulunduğunda onu pür dikkat dinler ve sorunlarına çözüm bulmaya çalışırsanız sizden iyisi yoktur. Duygusallığını Nirvana’da yaşamayı seven yengeç insanı karşısında kararlı, temiz, düzenli, sistematik yaşayan insanların hayranı olacaktır. Özellikle etkilemeye çalıştığınız bir yengeç erkeği ise kalbine giden yol elbette midesinden geçmektedir. Özenle hazırlanmış sofralar, büyük bir titizlik ile dizayn edilmiş masalar yengeç erkeğine kendini çok özel ve eşsiz hissettirip kendisini her konuda rahat ifade etmesini sağlayacak bu etki ise ona içten içe karşısındakiyle tarifi olmayan bir bağ kurmanın yollarını aratacaktır. Bunları yaparken özgün ve içten olmanızı tavsiye ederiz.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments