in

Ağda Yanığı Nasıl Geçer, Ağda Yanığı Lekesi Nasıl Geçer ?

Kadınların en büyük kabuslarından biri olan olan ağda yanıkları, vücutta oluştuklarında can yakabilir. Can yakması gibi olumsuz etkileri bulunan bu ağda yanıkları aynı zamanda vücutta meydana gelen kötü görünümlere de neden olmaktadır. Eğer ağda yanığı nasıl geçer, ağda yanığı lekesi nasıl geçer ? gibi sorularınız bulunuyorsa, yazımızı okumalısınız.

Ağda Yanığı Nasıl Geçer, Pudra, Limon ve Bal Karşımı İle Ağda Yanıklarınızdan Kurtulun

Ortalama 2 veya 3 tatlı kaşığı pudra ile aynı miktardaki balı homojene olana kadar karıştırın. Daha sonra ise 1 veya 2 damla limon karışımınıza ekleyin. Bu malzemeleri iyi karışıncaya dek birlikte karıştırmaya gayret etmenizde fayda bulunmakta. Bir kaba karşımınızı alarak az miktarlarda ağda yanığınızın üzerine sürebilirsiniz. Bu işlemden sonra ise karışımı uyguladığınız bölgeyi soğuk suda yıkamalısınız. Ağda yanığı nasıl geçer veya ağda yanığı lekesi nasıl geçer sorunlarınıza en etkili yöntem bu karışımdır.

Ağda Yanığı Lekesi Nasıl Geçer, Elma Sirkesi ve Limon İle Ağda Lekelerini Hayatınızdan Çıkarın

Ortalama şekilde 1 çay kaşığı elma sirkesi ile 1 tatlı kaşığı limonu karıştırıp üzerine de bir tatlı kaşığı su ekleyerek karışımınızı rahatlıkla tamamlayabilirsiniz. Ağda yanığı lekesi nasıl geçer veya ağda yanığı nasıl geçer sorunları ile karşılaşıyorsanız bu doğal çözümü denemenizde fayda var. Oluşturacağınız bu doğal sıvı karışımını haftada bir veya iki kez uygulayabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments