in

Arkadaş ile ilgili sözler

İyi bir arkadaş bir insanın hayatta bulabileceği en değerli kazanımlardan birisidir. Herkesin birçok arkadaşı olsa da, iyi bir arkadaş ya da dost sahibi olmak herkesin her an başına gelmiyor. Bu yüzden eğer iyi arkadaşlarınız varsa onların değerini bilmek ve bu değeri onlara göstermek en doğru yol oluyor. Arkadaşlarınıza sizin için ne kadar önemli ve değerli olduğunu göstermenin birçok farklı yolu bulunuyor. Arkadaş ile ilgili sözler ise bu yöntemlerden birisi oluyor.

Arkadaş ile ilgili söylenebilecek çok söz bulunuyor. Arkadaşın ne demek olduğunu, ne ifade ettiğini ve ne anlatmak istediğini içeren çok farklı sözler paylaşılmış. Ve her geçen gün de arkadaş ile ilgili sözler sürekli paylaşılıyor. Her gün en değerli arkadaş sözlerine yenileri ekleniyor.

İyi bir arkadaş sizler için her şey demektir. Yeri geldiğinde bir anne baba gibi size sahip çıkarken, yeri geldiğinde bir kardeş gibi size yakın olabiliyor. Canınız her sıkıldığında ya da kötü günlerinizde iyi bir arkadaştan başka bir ilaç size iyi gelmiyor. Bir arkadaşa her yaşta ihtiyacınız oluyor. Gençlik çağlarınızda da, belirli bir yaştan sonra da, iyi bir arkadaş size can yoldaşı oluyor. Arkadaş ile ilgili sözler size bu bağı kurmanız için yardımcı oluyor.

Bir arkadaş söylenebilecek en güzel sözler

Arkadaş ile ilgili sözler her zaman ihtiyaç duyabileceğiniz güzel bir değerdir. Sosyal medya hesaplarınızda herkesin görebileceği şekilde ya da sadece arkadaşınıza özel olacak şekilde bu güzel sözleri kullanabilirsiniz. Bir arkadaşa söylenebilecek öyle güzel sözler var ki, bu konuda yeterli söz bulamadığınızda işte size yardımcı olabilecek en güzel sözler;

  • Arkadaşlık her zaman gölge veren bir ağaç gibidir.
  • Dost düğünde halaya, ölümde tabuta omuz verendir.
  • Dostlar okyanusun dibinde, midyenin içindeki inciye benzerler. Az bulundukları için çok değerlidirler.
  • Hiç kimse arkadaş kaybedecek kadar zengin değildir. Hele ben hiç değil.
  • Bizde kardeşlik ölümü bilip yanında kalmaktır. Gerçek arkadaşlık iki bedende bir ruhtur.
  • Ve bazen de seninle konuşmak iyi geldi diyebileceğin birisi olmalı.
  • Arkadaş seni ailen kadar çok tanıyabilen kişidir.
  • İyi bir arkadaş sırlarını senin için saklar. En iyi arkadaş kendi sırlarını saklamana yardım eder.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments