in

Arkadaş Ortamında Oynanacak Oyunlar Sıralı Tam Liste

arkadaş ortamında oynanacak oyunlar sıralı tam liste

Çağımızda sanal buluşmalar ne yazık ki fiziki buluşmaların yerini aldı. Arkadaşlarımızla internet yoluyla gerçekleştirdiğimiz bu toplanmalar artık daha popüler bir konumda. Eskiye nazaran daha az kişi arkadaşlarıyla buluşup farklı aktiviteler yapmaya karar verse de bu eğlenceler yine sanal ortamın bir ürünü olarak karşımıza çıkıyor. Buna rağmen arkadaşlarınızla evde, kafede, fiziki bir mekanda buluşup ne yapacağınıza karar veremediyseniz. Arkadaş ortamında oynanacak oyunlar adlı yazımıza göz amanızda fayda var.

İçerik Tablosu

Vampir Köylü Oyunu İle Arkadaşlarınızla Hem Düşünün Hem Eğlenin

Vampir köylü oyunun kalabalık arkadaş grupları için ideal bir oyundur. Oyun içerisinde farklı bireylerin farklı rollere bürünerek kendi tarafını kazandırması gerekmektedir. Oyun süresince ayrı taraflardan ortaya çıkan ihanet sahipleri ve arkadaşlarınızın yalan söyleme ustalığı sizi şaşkına çevirebilir. Vampir köylü oyunu arkadaş ortamında oynanacak oyunlarının arasında iyi bir seçenek olarak sizi bekliyor.

arkadaş ortamında oynanacak oyunlar

Geleneksel Oyunları Gözden Geçirin, Kulaktan Kulağa Oyunu

Binlerce yıldır coğrafyamızda ve dünyanın dört bir tarafından oynanan bu oyun insanlık kadar eski bir tarihe sahip olabilir. Oyuna başlamadan önce bir sıra halinde dizilen grubun, başındaki bir kişi zor bir kelime grubu seçerek yanındakine fısıldayarak kulağına iletir. O kişide yanında bulunan kişiye fısıldayacak şekilde oyun devam eder, ta ki grubun sonuncusuna sıra gelene dek. Son kişiye sıra geldiğinde ise bu kişi iletilen kelime gurubunu doğru söylemeye çalışmalıdır. Kulaktan kulağa oyunu ile arkadaşlarınızla keyifli dakikalar geçireceğinizden eminiz.

Arkadaş Ortamında Oynanacak Oyunlar Diğer Bir Seçenek İsim Şehir Hayvan Oyunu

Düşünürken eğlenmeye, eğlenirken de rekabeti damarlarınızdaki kanda hissetmeye ne dersiniz? Yıllardır en eğlenceli grup oyunlarının başında gelen “İsim, Şehir, Hayvan” oyunu arkadaş gurubunuz için biçilmiş bir kaftan olabilir. Her oyun turunda yeni bir kavram öğrenerek oyun boyunca bilgi şelalesinde yıkanmanız bile olasılık dahilinde.

arkadaş ortamında oynanacak oyunlar

Taş, Kağıt, Makas Oyunu ile Samimi Arkadaş Ortamlarının Farkına Varın

Arkadaş ortamında oynanacak oyunlar deyince herkesin aklına gelen bu oyunu da listemize almazsak bu oyuna haksızlık etmiş oluruz dedik. Hiçbir malzeme ve maddiyat gerektirmeyen bu oyun ile eğlence dolu dakikalar size eşlik edecek.

 

 

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments