in

Aşk ne demek bilen varmı sözleri

Serkan Kaya son yılların en önemli şarkıcılarından birisidir. Özellikle aşk üzerine söylediği şarkılar kadın erkek demeden herkesin ilgisini çekiyor. Her yaştan insanın hayranlıkla takip ettiği Serkan Kaya birçok farklı şarkı ile herkesin hayatına dokunuyor.

Serkan Kaya aslında arabesk tarzda şarkılar okuyor. Ancak öyle içten ve derin bir sese sahip ki, her türden müzik severi içerisine kolaylıkla çekebiliyor. Aşk acısı çeken ve aşktan canı yananların ilgi odağı olan Serkan Kaya hem şarkı sözleri ile hem de bestelerle herksin gönlünde taht kuruyor.  Serkan Kaya denildiğinde ilk olarak akla gelen şarkı ise Aşk ne demek bilen var mı şarkısı oluyor. Sizlerde bu şarkıyı beğeniyorsanız ve sözlerini merak ediyorsanız işte Aşk ne demek bilen varmı sözleri;

 

[Giriş]
Bazen bir garip oluyor halim
Kendimi ben bile tanıyamıyorum
İçimde bir çöküş, bir heyelan
Sanki taşa toprağa bulanıyorum

Bu neyin nesi?
Bu neyin sesi?
Bu kimin isyanı?
Bu neyin nesi?
Bu kimin Sesi?
Bu kimin feryadı?

[Nakarat]
Aşk ne demek bilen var mı?
Zehir mi, yoksa ilaç mı?
Kimi ağlıyor, kimi gülüyor?
Tatsam mı yoksa kaçsam mı?

Bu neyin nesi?
Bu neyin sesi?
Bu kimin isyanı?
Bu neyin nesi?
Bu kimin Sesi?
Bu kimin feryadı?

 

Şarkıda ne anlatılıyor

Aşk ne demek bilen var mı şarkısı aşkı bilen ve aşk acısı çeken herkes tarafından çok seviliyor. Özellikle şarkı çalarken ona eşlik etmek herkese çok daha büyük bir keyif veriyor. Şarkıya eşlik edebilmek için Aşk ne demek bilen varmı sözleri araştırılıyor.

Aşk ne demek bilen varmı sözleri internet üzerinden birçok müzik uygulamasında bulunuyor. Şarkı sözlerine baktığınızda bu şarkı ile anlatılmak istenen oldukça açık ve net olarak ifade ediliyor. Aşkın ne olduğunu anlatmaya çalışan şarkıda da olduğu gibi aşk herkese aynı gelmiyor. Herkes aşktan aynı şeyi anlamıyor. Ya da aşk herkes için aynı şeyi ifade etmiyor. Aşk ne demek bilen varmı sözleri ile de anlatıldığı gibi aşkı tatmak mı yoksa kaçmak mı en doğrusu oluyor, bu bilinmiyor.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments