in

Askerdeki Sevgiliyi Kendine Bağlamak

Askerdeki Sevgiliyi Kendine Bağlamak

İlişki dönemi içerisinde en kritik zamanlardan biri askerlik olabilir. Çünkü askerlik zamanları, erkekler için yeni bir dönem sayılır. Çoğunun hayatındaki kararları gözden geçirdiği zamanlar olarak bilinir. Yani aslında askere gönderdiğiniz sevgiliniz, sonrasında bambaşka biri olarak dönebilir. Bunun için de askerdeki sevgiliyi kendine bağlamak önemlidir.

İçerik Tablosu

Elbette askerdeki sevgiliyi kendine bağlamak için de yapmanız gereken bazı şeyler vardır. Özellikle sevgilinizin aklının sürekli olarak sizde olması önemlidir. Çünkü askerlik, bir nevi dış dünya ile iletişimin yarıya indirilmesi anlamına gelir. Düzen içerisinde, normalden bambaşka bir hayat tarzına bürünmek, onların yeni arayışlara girmesine de neden olabilir.

Askerdeki Sevgiliniz İle İlişkinizi Nasıl Korursunuz?

Kadınların en zorlu süreçlerinden biri elbette sevgililerin askerde oluşudur. Çünkü uzaklık her daim ilişkiyi zedeler. Bu durum, çoğu ilişki için bir yıkım da olabilir. Özellikle askerlik aşamasında, sevgiliniz yeni ortamlara girebileceğinden özenli olmanız gerekir. Dikkatli olmanızdan çok ona sevginizi hissettirmeniz önemlidir. Çünkü erkekler, askerden sonraki yaşamlarının artık tamamlanma getirdiğine inanırlar.

Bu aşamalarda, askerlik bittikten sonraki süreç, onlar için hayatın başlangıcıdır. Bunu sağlayabilmek için de ilişkiniz süresince akıllarının bir başkasına kaymaması önem arz eder. Askerdeki sevgiliye bunu sağlamanın yolları da aslında basittir. Çünkü ilişkiler zamanla belirli temeller oluştururlar. Bu temellere tutunmak da elbette sizin aranızdaki bağ ile alakalıdır.

Sevgiliniz Askerdeyken Size Nasıl Bağlı Kalır?

Askerdeki sevgiliyi kendine bağlamak için onun güveninizi kırmamanız önemli. Özellikle ilerleyen dönemler için umutlu olmasını sağlamanız gerekebilir. Onunla beraber olmanız, aranızdaki iletişimi sıfıra indirmemeniz onun ilerisi için kararlar almasına yardımcı olur. Fakat eğer, ilişkiniz uğruna çabalamazsanız, belirli zamanlarda boşta kalan sevgiliniz, farklı kararlar da verebilir.

Dediğimiz gibi askerlik aslında erkekler için bir olgunlaşma evresi olarak kabul edilir. Bu evrede de ona verdiğiniz destek, onun yanında yer almanız hususidir. Bu durum, sonraki dönemlerdeki adımlarında oldukça güçlü bir yer alır. Sizin için önemli olan ilişkinizin devamlılığı aslında her daim buna bağlıdır. Sevgiliniz askerdeyken, siz ona bağlı kaldığınız zaman bağlı kalır. Yalnız erkekler, bu bağlılığı daha çok hissetmek isterler. Bu yüzden olması gerekenden daha hassas olmanız lazım.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments