in

Ayrılan erkek neden takip eder

Ayrılıklar her zaman zordur. Var olan bir ilişkinin yaşanmışlık süresi ne olursa olsun, yaşanan ayrılık her iki tarafa da acı verecektir. Elbette bunda ayrılık şekli ve kimin ayrılığı istediği çok önemlidir. Herkesin acıyı çekme şiddeti ve acıyı yaşam süreci farklıdır. Bu ilişkiye verilen değerle ve yaşanmışlıklara verilen önemle doğru orantılı olmalıdır. Ayrılığınızın ardından eski erkek arkadaşınız hala sizi takip ediyor olabilir. Bunun altında yatan birçok neden bulunmaktadır. Ayrılan erkek neden takip eder diye merak edenler için işte önemli o detaylar;

Ayrılık zihinsel olarak tamamlanamamıştır

Sosyal medyanın hayatımızda ve özellikle yaşadığımız ilişkilerde çok önemli bir yeri bulunuyor. Sosyal medya sayesinde birçok insan eski sevgililerini ve onların hayatını kolaylıkla takip edebiliyor. Stalklamak olarak bilinen ve sürekli olarak gizli bir şekilde kimin, nerede ve kimlerle neler yaptığını takip etme yöntemi ise oldukça yaygındır. Siz de eski erkek arkadaşınızın sosyal medya hesapları üzerinden sizi takip ettiğini ve stalkladığını düşünüyorsanız bunun elbette çok önemli nedenleri olacaktır. Ayrılan erkek neden takip eder diye merak eden kadınlar, eğer böyle bir durum ile karşı karşıyaysanız, eski erkek arkadaşınızın zihninde henüz bitmediğinizi bilmelisiniz. Bu hareket ile erkekler kendi değerini sorguluyor olacaktır. Ayrılığı zihninde kabullenememiş olmak sizi takip etmesine gösterilen en önemli nedenlerdendir.

Yas sürecini henüz tamamlayamamıştır

Her ilişkinin ardından yaşanması gereken bir yas süreci vardır. Bu süreç uzmanlar tarafından da kabule dilen ve onaylanan bir süreçtir. İlişkinin yoğunluğuna ve geçen süreye göre bu yas sürecinde değişiklikler olacaktır. Bu süreçte ilişki içerisinde olan iki kişi yaşanan tüm şeylere karşı saygısını göstermelidir. Ve biten bu ilişkinin yasını tutmalıdır. Hayatına başka birini almadan geçen o ilişkiyi en sağlıklı şekilde hem ruhunda hem de zihninde bitirmelidir. Bu ileriki yaşam için de çok önemlidir. Eğer eski erkek arkadaşınız ya da eşiniz hala sizi takip ediyorsa henüz yas sürecini tamamlamamış demektir. Bu süreçte yapılan hareketleri çok ciddiye almanıza gerek yoktur. Ayrılan erkek neden takip eder diye merak edenler yas sürecini dikkate almalıdır.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments