in

ÜzücüÜzücü SevdimSevdim

Bir Erkek Arkadaş Olarak Görüyorsa Nasıl Davranır?

bir erkek arkadaş olarak görüyorsa nasıl davranır

Aşk ilişkilerinde bir kadının sizden hoşlanıp hoşlanmadığını tahmin etmek daha zor olsa da bu durum erkeklerde bilinenin aksine göre daha zordur. Erkeklerin sizden hoşlanıp hoşlanmadığını anlamak için uzun süreye yayılmış analizler yapmanız gerekebilir. Bu yüzden sizler için bu tüyoları bir erkek arkadaş olarak görüyorsa nasıl davranır adlı yazımızda derlerdik.

İçerik Tablosu

Sizinle İlgili Bilgilerle Yada Hayatınızda Olup Bitenlerle İlgilenmezler

Tahmin yürütemediğiniz erkekler eğer sizi arkadaş olarak görüyorsa asla özel bilgileriniz ve hayatınızdaki derin değişimlerle ilgilenmezler. Bunun yanı sıra bu analizlerde çok dikkatli olmak gerekebilir. Diğer bir tarafta ise hayatınızla ile alakalı kişisellik bildirmeyen bilgilerde ise ilgili olabilirler. Bu durumda tahmin yürütemediğinizin erkeğin sizle arkadaş olduğu su götürmez bir gerçektir. Sizinle arkadaş olan erkek, hayatınızla daha genel bir düzlemde barınmak isterken, sevgiliniz olmak isteyen bir erkek ise daha derinleri sizlere eşlik etmek isteyebilir.

bir erkek arkadaş olarak görüyorsa nasıl davranır

Tamamıyla Düz Davranışlar ve Genel Tutum Sergilerler

Bir erkek arkadaş olarak görüyorsa nasıl davranır bağlamında diğer bir başat rol oynayan unsur ise sizi arkadaş olarak gören erkeğin tek düze bir şekilde yanınızda yer alması ve davranış şekli göstermesidir. Genel tavırlar ve düz tutumlar sergileniyorsa bilmelisiniz ki o erkek size aşık olmadığının habercisi olabilir. Ek olarak yanınızda yer alırken belirli sakarlıklar ve heyecan göstergelerinin olmaması da sizi bir dost olarak gördüğünün en büyük kanıtı olacaktır. Yanınızda iken bütünüyle sakar tavırlar sergilemesi de size aşık olduğunun göstergesi de olmayabilir. Bu çıkarımları yaparken uzun süre zarflarına yaymanızda sizin için fayda olabilir.

bir erkek arkadaş olarak görüyorsa nasıl davranır

Bir Erkek Arkadaş Olarak Görüyorsa Nasıl Davranır Konusunda En Etkili Çıkarım: Erkek Arkadaşlarına Nasıl Davranıyorsa Size de Öyle Davranır

Tahminde bulunamadığını erkeğin yakın çevresiyle olan tavırlarını derinden incelemenizi öneririz. Bu analizler sonucunda ulaştığınız veriler size gerçek bir sonuç meydana getirebilir. Bu sonuçlarda bir erkeğin size erkek arkadaşlarından farklı davranmadığı gözlemlediyseniz, sonuç olarak bu erkek sizden hoşlanmıyor ve sizi sadece bir arkadaş olarak görebiliyordur. Diğer tarafta ise daha farklı yaklaşımlar benimseyerek sizle ilişki içerisine giriyorsa bu kişi sizi arkadaş olarak görmüyor olabilir.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments