in

HarikaHarika

Bir erkek uzaktan sevdiğini nasıl belli eder

Bir erkekten çok hoşlandın, hatta daha da ileri giderek ona kör kütük aşık oldun ama onun sana karşı neler hissettiğini tam olarak anlayamıyor musun? Bunun için endişe etme. Çünkü seninle aynı durumda olan milyonlarca kadın olduğundan emin olabilirsiniz. Birçok insan etkilendiği ya da sevdiği erkeklerin ne hissettiğini çözmekte oldukça zorlanıyor. Erkekler yapısı gereği kadınlara göre daha kapalı ve kendini zor ifade ediyor. Bu nedenle erkeklerin ne hissettiğini söylemelerini beklemeden onların hareketlerinden bazı durumları çözmeye çalışabilirsiniz. Peki, bir erkek uzaktan sevdiğini nasıl belli eder? Kadınlar erkeklerin hareketlerinden neyi nasıl anlamalıdır? İşte bu konuda size yardımcı olacak bazı detaylar;

İçerik Tablosu

Gözlerine dikkat edin

Seven insan kendini gözlerinden ele verir, bunun kadını erkeği yoktur. İnsanların tüm açıklarını gözlerinden yakalayacağınız gibi, bir erkek uzaktan sevdiğini nasıl belli eder sorusuna da verilecek ilk yanıt gözler olacaktır. Gözleri bir erkeği ele verecektir.

Eğer karşınızdaki erkek gözlerini kocaman açmış ve gözlerini sizin gözlerinize kilitlemiş durumdaysa çok mutlu olabilirsiniz. Çünkü karşınızda sizi seven ve sizinle bir ilişki yaşamaktan asla korkamayacak olan bir erkek duruyordur. Hele bir de bu göz temasları esnasında arada bir de gülümseme atıyorsa her an harekete geçecektir, hazır olabilirsiniz.

Heyecanı onu ele verir

İçerisinde aşk ve sevgi gibi duygular besleyen erkekler sevdiği kadın karşısında heyecanını gizleyemez. Bir erkek uzaktan sevdiğini nasıl belli eder diye merak ediyorsanız sizin yanınızdaki davranışlarını gözetlemelisiniz. Eğer karşınızda elini kolunu nereye koyacağını bilemeyen bir erkek varsa, bilin ki size karşı boş değildir. Yüzü kızarıyorsa, bakışlarını arada bir kokup senden kaçırıyorsa, normalinden daha hızlı ve fazla konuşuyorsa bunlar önemli belirtilerdir.

Söylediğin sözleri ve yaptığın hareketleri hatırlaması onu ele verir

Bir erkek uzaktan sevdiğini nasıl belli eder diye merak ediyorsan her hareketine ve sözüne ne denli önem verdiğini kontrol edebilirsin. Bunu denemek için bile bazı küçük oyunlar oynayabilirsin. Eğer söylediğin sözleri hep hatırlıyor ve yaptığın hareketlere dikkat ediyorsa bu seni önemsiyor ve sana değer veriyor demektir. Eğer senin sözlerin ve hareketlerin onun dikkatinde değilse ve bunları hiç önemsemiyorsa, maalesef kötü habere hazırlıklı olmalısın.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments