in

Bir Kızla Nasıl Arkadaş Olunur – En Kolay Yolları

bir kızla nasıl arkadaş olunur

Erkekler genellikle kendi cinsiyetlerinde olan bir kişi ile daha rahat arkadaş olabilirken konu bir kızla nasıl arkadaş olunur bağlamına geldiğinde rahat tavırlar yerini endişeye bırakabilir. Bir kızla arkadaş olmak isteyen erkekleri bu kaygıya iten şey ise kızların bu durumu yanlış anlayıp anlamayacağıdır. Aslında bir kızla arkadaş olmak erkeklerin tahmin ettiğinden daha kolaydır ve endişe edilecek bir tarafı bulunmamaktadır. Yine de bir kızla nasıl arkadaş olunur konusunda aklında soru işaretleri bulunuyorsa yazımıza göz atarak, kızlarla arkadaş olmak konusunda yapılması gerekenleri bulabilirsin.

İçerik Tablosu

Merhaba Demeyi Öğrenmelisin

Yakın çevrendeki yahut sık sık gördüğün kızlarla arkadaş olmak istiyorsan onlara merhaba demeyi öğrenmelisin. Karşılaştığında, aynı mekana girdiğinde, aynı araca bindiğinde arkadaş olmak isteyeceğin kız için merhaba sözcüğü altın kelimedir. Eğer bu adımı başaramazsan aranızda zaten bir arkadaş ilişkisi asla başlamayacaktır. Arkadaş olmak isteyeceğin kıza merhaba demekten korkma çünkü seni ısırmazlar ve sana bağırmazlar.

Onun Seninle Arkadaş Olup Olmamak İstediğini Öğrenmelisin

Bir kızla nasıl arkadaş olunur çerçevesinde erkeklerin gözlerinden kaçırdığı diğer bir unsur karşı tarafın onlarla arkadaşlık ilişkisi kurmak isteyip istememesidir. Karşınızdaki kişinin tavır ve tutumlardan genellikle onun sizinle bir samimiyet kuracağını anlayabilirsiniz. Bu kural tek kızlarla arkadaş olurken değil herkesle arkadaş ilişkisi kurarken geçerlidir.

Ortak Paydalarda Buluşmayı Denemelisin

Karşı cinsle arkadaş olmak isterken erkeklerin pas geçtiği diğer bir konu ise ortak paydada buluşmaktan kaçınmaları yada sohbet edilecek konular bulamamalarıdır. Yakın çevrenizdeki kızla arkadaş olurken okul, iş hakkında ikinizin de rahatlıkla sohbet edebileceği konular bulmalısınız. Böylelikle arkadaşlık ilişkisinin ilk adımlarını yani iletişim kurmayı tamamlayabilirsiniz.

Bir Kızla Nasıl Arkadaş Olunur Konusunda Altın Kural: Bir Erkekle Nasıl Arkadaş Oluyorsanız Aynı Yolları İzleyin

Aslında bir kızla arkadaş olurken tek dikkat etmeniz gereken kural kendinizde saklı. Erkeklerle tanışırken izlediğiniz yolu kızlarla da aynı şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Kızlarında insan olduğunu unutmayın, onlarda sizler gibi aynı şeylere gülüyor ve aynı şeylerden nefret ediyor. Bir kız arkadaş olunur bağlamında korkacak ve edişe duyacak birşey olmadığınından emin olmalısınız.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments