in

Burun Ucu Kaldırma aparatı Kullananlar Yorumları

Yüz hatlarımızın en önemli estetik merkezlerinden birisi burunlarımızdır. İnce ve güzel bir burun estetik bir yüz için gerekli olan en önemli enstrümanlardandır. Bu nedenle kadın erkek demeden herkes daha ince, ucu kalkık ve daha şekilli bir burun için ne yapmak gerektiğini sürekli olarak araştırıyorlar. Ameliyatsız ve ağrı acı olmadan burnunuza çok az da olsa şekil verebilmenin ise tek yolu burun ucu kaldırma aparatı olarak biliniyor. Burun ucu kaldırma aparatı kullananlar bunun ne ölçüde işe yarayıp yaramadığını sosyal ortamlarda ve forum sayfalarında diğer meraklıları için anlatıyorlar.

Burun ucu kaldırma aparatı kullananlar tarafından yapılan en önemli yorum bu aparatı düzenli olarak kullandığınızda bir miktar düzelmenin yaşandığı yönündedir. Yani çok büyük beklentileriniz olmadan, zaten şekilli ve kemik yapısında sorun olmayan burnunuzu biraz inceltmek ve ucunun hafif kalkması için bu aparatlardan kullanabilirsiniz. Ama unutmayın ki, çok büyük etkiler beklemek yanlış olacaktır.

Burun ucu kaldırma aparatı kullananlar için düzenli kullanım çok önemli. Her gün en az 15 dakika kadar bu aparatları takıyor olmanız gerekiyor. Çünkü burun ucu kaldırma aparatlarının düzenli kullanımda sizlere vaat edilen etkilerin var olacağı da anlatılmaktadır.

Burun Ucu Kaldırma Aparatı Kullananlar Ve Faydaları

Burun şeklimiz ve yüzümüze uygunluğu en çok konuşulan estetik konulardan birisidir. Birçok insan burun yapısından, kemer kısmında, düşük burun ucundan ve kalın olmasından şikayetçidir. Bu tür şikayetlerin en etkili ve kalıcı çözümü elbette rinoplasti yani burun estetik operasyonları olacaktır. Burun estetik operasyonları daha yoğun şekil bozukluğu olan burunların düzeltilmesinde tercih edilmektedir. sadece burnunda küçük bazı dokunuşlara ihtiyaç duyan insanlar için ağrısız ve acısız bazı burun düzeltme yolları da bulunmaktadır. İşte bu süreçte Burun ucu kaldırma aparatı değerlendirilmeye alınmaktadır.

Burun ucu kaldırma aparatı kullananlar düzenli kullanımlar sonucunda burun yapısında bir incelme olduğunu ve burun ucunda çok hafif bir kalkma oluştuğunu belirmektedir. Farklı ürün çeşitleri olsa da her marka ürünün düzenli kullanım ile bu etkileri sağladığı söylenmektedir.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments