in

Dünyayı Yöneten Reptilian Irkı Hakkında Şaşırtıcı Gerçekler

Dünyayı kimin yönettiği halen bazı komplo teorisyenlerince sorgulanmakta. Devletlerin yönetimde olmadığını asıl dünyayı reptilian ırkının yönettiği düşüncesi bazı komplo teorisyencileri ve insanlar arasında oldukça popüler. Eğer sizde sözde dünyayı yöneten ve insanları zaman içerisinde köleleştirmeye çalışan reptilian ırkı hakkında bilgi edinmek istiyorsanız, yazımıza göz atmanızda fayda var.

Reptilian Irkı Nedir?

İnsanlar gibi bildiğimiz atom parçacıklarına sahiptirler ve fiziki olarak varlıkları bulunmaktadır. Bunun yanı sıra insanların gerçeklik algısı ile betimleyemeceği enerji yüklerinden de oluşmaktadırlar. Bu enerji yükleri onları insanlardan daha akıllı ve üstün bir ırk haline getirmiştir. Fiziksel ve zihinsel bakımdan insan ırkından oldukça üstündürler. Bir çok komplo teorisyenciye göre Rotschild ve Rockfeller gibi ünlü aileler reptilian ırkına mensuptur.

Evrenin bilmediğimiz köşelerinden çıkıp gelmiş bu canlıların ne zamandır aramızda yaşadığı ise muamma. Evrenin derinlerinden gelip yeryüzüne yerleşen reptilianlar daha üstün bir ırk olmalarına rağmen insanları yok etmek istememişlerdir. Bunun sebebi ise tüm insanlığı sabırlı bir şekilde günden güne ele geçirip kontrol etmektir. Reptilian ırkı dikkat çekici birçok özelliğe sahiptir. Zihin kontrolü ve telepatik güçler bunlardan sadece birkaçıdır. İnsanlığın özellikleri reptilian ırkı özellikleri yanında hiçbir şey ifade etmeyecektir. Dahası reptilian ırkı insanlar gibi görünebilmekte ve aynı davranışları sergileyebilmektedir.

Çok zeki varlıklar oldukları da komplo teorisyenlerince dile getirilmektedir. İnsan ırkı arasından ünlü insanlar yahut güçlü insanlar ile anlaşmalar yaparak insanlığı kontrol etmek istemeleri ise ana gayeleridir. Dahası birçok teoriye göre İlluminatiyi oluşturan yönetici grup reptilian ırkıdır. Dünyaya sahip olmak istemeleri de bunu doğrular niteliktedir.

Ünlü komplo teorisyenci David Icke’ e göre ise dünyadaki yüzlerce yıldır gerçekleşen büyük savaşların, ekonomik sistemlerin ve toplumsal dramların baş aktörleri reptilian ırkıdır. Geçmişten bugünlere kadar en güçlü ülkelerin başkanlarını bu ırk seçmiştir ve seçmeye de devam ettiği öne sürülmektedir. İngiliz kraliyet ailesi, Rockfeller, Rotschild aileleri de reptilan ırkıdır. Dünya güç dengelerinin değişiminde, iç savaşlarda, farklı coğrafyalarda ortaya çıkan kaosların kurgulayıcıları reptilian ırkı olması da dikkat çekiyor.

Komplo teorisyenlerince güçlü kanıtlar sunularak reptilian ırkı hakkında atılan teorilerin ise doğruluğu tartışılmakta. Yine de kendinize dikkat etmekte fayda var!

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments