in ,

En iyi zayıflama çayı yorumları

en iyi zayıflama çayı yorumları

Kadınların en büyük baş belası desek, bütün kadınların fazla kilolarından yakınacağını hepimiz biliriz. Bundan daha kötü bir durum var ise o da verilecek olan bu kilolardan nasıl kurtarılacağıdır. Eğer sizde fazla kilolarınızdan şikayetçiyseniz, size önerimiz zayıflama çaylarıdır. En iyi zayıflama çayı yorumları için yazımızı okuyabilirsiniz. Dahası bu zayıflama çaylarını evde deneyip sonuçlarını görebilirsiniz.

İçerik Tablosu

Yorumlar

Gülten Z, 24 Yaşında, Ankara

Zayıflama çaylarını en başta İnstagram ve birçok sosyal medyada görüyordum, bunları demek istedim. Deneme sonucumda hiçbir verim alamadım. Bundan ziyade bir arkadaşımın tavsiyesi ile günde 3 öğün yeşil çay içmeye başladım. Bunun yanı sıra beslenmeme de dikkat ediyor, karbonhidrattan uzak duruyordum. Şimdi istediğim kiloya ulaşmama çok az kaldı.

en iyi zayıflama çayı yorumları

Burcu A. K, 41 Yaşında, Yalova

Diyetisyenimin önerilerini dinleyerek beyaz çay içmeye başladım. Diyetisyenimden öğrendiğim kadarı ile beyaz çay yağ yakmada çok etkiliymiş. Fazla kilolarımın yağdan oluştuğunu biliyordum, şu an beyaz çay içerek yağlarımı rahatlıkla yaktığımı söyleyebilirim. Canım arkadaşlarım bunu en iyi zayıflama çayı yorumları altında paylaşmak istedi çünkü siz deneyesiniz diye.

Melahat B, 33 Yaşında, Burdur

Birçok zayıflama çayını denedim fakat hiçbir sonuç alamadım. Bende internetten okuyarak yeşil çay kullanımına başladım ve her ay 1 kilo veriyorum.

Eğer sizin de deneyimleriniz varsa en iyi zayıflama çayı yorumları yazımızın altında paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments