in

ŞaşırtıcıŞaşırtıcı

Erkeği Köle Etmenin Yolları

Bir çok kadının en büyük rüyalarının başında gelen istedikleri erkeğin onlara kör kütük aşık ve köle olmasıdır. Her kadın bunu istemese de, bir çok durumda söz konusu olan bu durumdur. Kimilerine göre erkekleri köle yapmak kolay görünse de aslında zor bir ele geçirme işlemidir. Eğer sizde erkeği köle etmenin yolları nelerdir diye merak ediyorsanız yazımızı incelemenizde fayda var.

İçerik Tablosu

Erkeği Köle Etmenin Yolları, Samimi Olun

Erkeği köle etmenin yolları içerisinde en etkili yöntemlerden biri olan bu yöntem ile istediğiniz erkeği kendiniz kör kütük köle hale getirebilirsiniz. Samimi olmak ile erkeğin etrafında ördüğü kale duvarlarını indirerek rahat bir kale geçirme olayı gerçekleştirebilirsiniz. Samimiliğin yanında tatlı dilde yan silahlarınız olabilir.

Öz Güveniniz İle Her Şeyi Başarabilirsiniz

Birçok erkeğe öz güvensiz desek yanılmış olmayız. Toplumdan mıdır, topraktan mıdır bilinmez erkeklerin birçoğu öz güvensizdir. Kendine olan has duruşunuz ve güçlü öz güveniniz ile istediğiniz erkeği kendinize köle yapabilirsiniz. Erkeği köle etme yolları içerisinde sizin için kolay bir seçenek olmalı.

Sımsıkı Toplanmış Saçlar ve Keskin Bakışlar

Başlıkta belirttiğimiz dış görünüm oyunları ile köle etmek istediğini erkeği rahatlıkla ele geçirebilirsiniz. Yeryüzünde hiçbir erkek yoktur ki sımsıkı toplanmış saçlar ve keskin bir bakışın büyüsüne kapılmasın. Arada tabi ki istisnalar olacaktır. Unutmayın ki istisnalar kaideyi bozmaz.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments