in ,

HarikaHarika

Erkek Arkadaşa Sorulacak Sorular Nelerdir ?

Erkek arkadaşa sorulacak sorular hangi konuda destek almayı istemenize göre değişkenlik gösterebilmektedir. Bu yazıda erkek arkadaşlarınıza hangi konuda hangi soruları çekinmeden sorabileceğinizi listeledik.

İçerik Tablosu

 

Şu an Yanında Kimin Olmasını İsterdin

Bu erkek arkadaşınıza, özellikle yeni erkek arkadaşınıza sorabileceğiniz en değerli sorulardan biridir. Bu soruyu sorduğunuzda, aslında erkek arkadaşınızın karakterini de bir anlamda analiz etmiş oluyorsunuz. Erkek arkadaşınız bu soruya direk pat diye senin yanımda olmanı isterdim diye cevap vermesi, ilişkinizi tekrar gözden geçirmeniz anlamına gelebilir. Ancak, uzun bir süredir birlikte olmadıysanız, bu soruya sen olarak cevap vermesi beklenmelidir.

 

Her Gün Kim Aklına Gelir

Erkekler, her gün farklı şeyler düşünebilirler. Erkekler, değer verdiği insanları yanında ister ve gün boyunca onu düşünür ancak bu soruya sadece siz olarak cevap vermesi de iyiye alamet değildir, erkek arkadaşa sorulacak sorular arasında bu soru epey popüler bir sorudur.

 

Kendini Kötü Hissettiğinde Aklına Kim Gelir

Kendini kötü hissettiğinde aklına gelen ilk kişi genelde en değer verdiği kişidir. Ancak yeni tanıştığınız bir erkeğin size en çok değer verdiği kişi gibi davranması asla iyi bir şey değildir. Yanında yıllardır beraber olduğu insanlar varken, kötü hissettiğinde aklına ilk siz gelmemelisiniz.

 

Aşık Olduğunu Nasıl Anlarsın

Bir erkek arkadaşa sorulabilecek en önemli sorulardan biri de aşık olduğunu nasıl anladığıdır. Pek çok kişi herkes tarafından bilinen kalp atışlarının hızlanması, titreme gibi belirtileri söyler. Erkek arkadaşa sorulacak sorular listesinde bulunan bu soruya karşılık olarak verilecek cevap asla basit bir cevap olmamalıdır.

 

En Sevdiğin Gün

Bir erkek arkadaşınızın en sevdiği günü öğrenmeniz veya bilmeniz her zaman işiniza yarayabilir. Özellikle en sevdiği günlerde ona sürpriz yapmanız veya kötü bir şey açıklamak isterken, bunu en sevdiği günde yapmanızı sizi garantiye alabilir.

 

Ne Kadar Hızlı Uykuya Dalıyorsun?

Bu soru özellikle tanışalı birkaç ay olmuş bir erkeğe sorulmalıdır. Erkek arkadaşa sorulacak sorular listemizdeki bu soruya verilen cevap çok önemlidir. Eğer erkek arkadaşınızın hemen uykuya dalıyorum veya birkaç dakika gibi cevaplar veriyorsa muhtemelen size fazla değer vermiyordur.

 

 

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments