in

Erkek Sevgiliye Günaydın Mesajları, Romantizm ve Aşk Dolu

Erkek Sevgiliye Günaydın Mesajları

Aşk ilişkilerinde altın kurallardan bir tanesi aralıklarla partnerimizi iyi hissettirmektir. Bu durumu sevgilimizin hoşuna gidebileceğini düşündüğümüz belirli şeyleri gerçekleştirerek rahatlıkla yapabiliriz. Öyle ki birçok partner birbirlerini mutlu etmek için aralarında güzel duygular bildiren mesajlar yollarlar. Bu mesajların içerisinde en çok merak edilen ve gönderilen mesajlar ise erkek sevgiliye gönderilen günaydın mesajlarıdır. Eğer sende erkek sevgiliye günaydın mesajları göndermek isteyip içeriğini yazmakta zorlanıyorsan, yazımızda birbirinden güzel mesajlar bulabilirisin.

Sabah güneşi aydınlatsa da hayatımı, senin gibi aydınlatmıyor yüreğimi, günaydın kalbimin güneşi.

Sen benim güneşim, sabahım, aydınlığımsın, günaydın sevgilim.

Gecemin sonu sensin, tüm karanlığıma veda ettiğim ışık sensin, günaydın ey sevdiğim.

Sabaha güneş, fikrime özlem, kalbime sen lazımsın, günaydın canımın içi.

Nasıl ki sabaha güneş düşüyor, aydınlatıyor, yarıyor karanlığı sonsuza dek. Senin gözlerinde düşüyor yüreğime pek pek, günaydın.

Okyanusların saf derinliklerinde, gökyüzünün özgür maviliğinde, sabahların ışıltılı güneşlerinde seni buluyorum bir tanem.

Bugün bir resim çizdim, güneş, bahar ve bir sabah. Resmimin baharı da, güneşi de, sabahı da sensin, günaydın canım sevgilim.

Her canlı sabahın güneşini ve aydınlığını heyecanla bekler, çünkü aydınlık onlar için uyanıştır. Sende benim her sabah beklediğim sabah güneşim ve aydınlığımsın. Sende benim sonsuz uyanışımsın. Günaydın aydınlığım.

En Romantik Erkek Sevgiliye Günaydın Mesajları

Rüyalarımda, hayallerimde sadece sen varsın, sabah olduğunda kalbimde de yine sen varsın. Günaydın aşkım.

Bu sabah hava karanlık ve sisli, ama benim yüreğim senin sayende sonsuza kadar aydınlık ve sahibi belli, günaydın ey sevdiğim.

Ağaçlar, hayvanlar, sever insanlar pek sever sabahları ve aydınlıkları, bende seni öyle seviyorum ki umrumda değil gece karanlıkları. Günaydın sevgilim.

Günaydın sabah güneşim, mavi denizim, renkli gökkuşağım, aydınlıkta açan çiçeğim.

Eskiden uykumdan uyanmak istemezdim, yapacak hiçbir şeyim tutunacak dalım yoktu, şimdi sen varsın sabahlarım olmuyor özlemimden, güneş genç doğuyor kıskançlığından, günaydın aydınlığın günaydın.

Yanında olup saçına bir öpücük kondurup uyandırmak isterdim seni, sarmalamak sarılmak isterdin tüm tenine, aydınlığın olmaya çalışır, severdim seni, günaydın sevgilim.

Uyandım yüzüme vuran güneşin aydınlığı aklıma tek gelen şey sendin, günaydın ey sevdiğim.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments