in

Eşimin Telefon Şifresini Nasıl Kırabilirim

EŞİMİN TELEFON ŞİFRESİNİ NASIL KIRABİLİRİM

Cep telefonlarında güvenlik sebeplerinden ötürü çeşitli yöntemlerle güvenlik tedbirleri alınıyor. Fakat telefonlarda şifre olması eşler tarafından hoş karşılanmayabiliyor. Eşimin Telefon Şifresini Nasıl Kırabilirim sorusu eşinin telefon şifresini kırmak isteyen kişiler tarafından soruluyor. Normal şartlar altında akıllı cihaz üreticileri belirlenen güvenlik şifresinin unutulması durumunda alınabilecek bir dizi önlemler belirliyor. Bu yöntemler cihazın sahibi tarafından uygulandığında unutulan şifrenin yerine yeni şifre belirlemek mümkündür.

İçerik Tablosu

Hangi Yöntemlerle Telefon Şifresi Kırılır?

Bazı eşler telefonlarına koydukları şifreleri birlikte belirliyor. Fakat bazı eşlerde durum böyle değildir. Erkek veya kadın fark etmeksizin koyulan şifreden eşinin haberdar olmasını istenmeyebiliyor. Eşimin Telefon Şifresini Nasıl Kırabilirim sorusu eşinin telefon şifresini öğrenmek isteyen kişiler tarafından soruluyor. Normal yollardan bir cihazın mevcut şifresini değiştirebilmek için kullanılabilecek mobil uygulamalar bulunuyor. Fakat bu mobil uygulamaların kurulabilmesi için telefon kilidinin açık olduğu bir zamanın gözetilmesi gerekiyor. Telefonun kilitli olduğu anlarda uygulamaların kurulması mümkün değildir

Alternatif Şifre Kırma Yöntemleri

Telefon şifresi kırıldıktan sonra cihaz sahibi bu durumdan kısa süre içerisinde haberdar olacaktır. Bu sebeple şifre kırma işlemine karar vermeden önce iyi düşünülmesi gerekiyor. Eşimin Telefon Şifresini Nasıl Kırabilirim sorusunun cevabı Android cihazlar için oldukça kolaydır. Apple marka cihazlarda şifre kırmak söz konusu değildir. Android cihazlarda cihaz yeniden başlatılırken uygulanacak format işlemi cihazdaki şifreyi ortadan kaldıracaktır.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments