in

Evlenen kişiye tebrik mesajları

Bir insanın hayatının dönüm noktalarından birisi şüphesiz ki evlendiği gündür. Hem evlenen çiftler için hem de onların en yakınları için bugün hiçbir zaman unutulmaz. Her çiftin zevkine ve bütçesine göre farklı törenlerle ve eğlencelerle kutlanan düğün merasimlerinde ve sonrasında birçok tebrik mesajı alınmaktadır. Düğüne katılanlar ya da katılamayanlar bu mutlu günde çift için duydukları mutluluğu bu mesajlara dökerek ifade ederler. Evlenen kişiye tebrik mesajları özenle seçilen ve derin anlamlar içeren sözlerdir. Kimi zaman bir mesaj olarak, kimi zamanda hediye üzerine iliştirilen bir not ile verilen en güzel tebrik mesajlarından arıyorsanız sizlere yardımcı olalım. İşte en güzel halleri ile evlenen kişiye tebrik mesajları;

  • Sevginizi ölümsüzleştirmeye doğru attığınız bu adımda, yaşantınızın her günü bugünkü gibi sevgi dolu, mutlu ve heyecan dolu geçsin. Sevginizin hep ilk anki gibi taze kalması ve mutlu olmanız dileğimizle.
  • Ebedi sevgi yolunda attığınız bu ilk adımda, her gününüz birbirinizi daha çok severek ve birbirinize daha çok bağlanarak geçsin. Yuvanızdan sevgi eksik olmasın. Hayat boyu mutlu ve huzurlu yaşayın
  • Hayat boyu birlikte ilerlemeye karar verdiğiniz bu yolda, güneş hep önünüzde olsun ki gölgeler ardınızda kalsın. Tüm yaşantınız boyunca en güzel günleri, en neşeli anları ve sevginin doruklarını beraber yaşamanızı dilerim
  • Unutmayın ki paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir, evlilikle ebedileştirdiğiniz ve kutsallaştırdığınız sevginiz hep çoğalsın! Mutluluklar dilerim.
  • Bu en güzel gününüzde yanınızda olamadığımız için üzgünüz. Umarım her şey gönlünüzce olur ve bir ömür boyu mutlu olursunuz.
  • Hayat boyu birbirinize sevgi ve sadakatle bağlı kalmanızı, neşe dolu, sağlıklı ve huzurlu bir hayat sürmenizi diliyoruz. Ömür boyu, sonsuz mutluluklar!
  • Beyaz güvercinler yolluyorum size buralardan, hayatınıza sevgi, mutluluk ve huzur versin diye. Birlikte en güzel günleri, en neşeli anları ve sevginin doruklarını yaşayın. Mutluluklar dileriz.
  • Tüm yaşantınız boyunca birlikte en güzel günleri, en neşeli anları ve sevginin doruklarını yaşayın! Birleşen elleriniz ve kalpleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Mutluluklar!
  • Paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir, evlilik gibi bir noktayla ebedileştirdiğiniz sevginizin hep çoğalmasını dileriz. Yaşantınızın her günü bugünkü gibi sevgi dolu, mutlu ve heyecan dolu geçsin. Birbirinize hep bağlı kalın!

Evlenen kişiye tebrik mesajları ile katılamadığınız bu özel günlerde kalbinizin ve aklınızın bu güzel çift ile birlikte olduğundan emin olabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments