in

Funit kullananlar yorumları

Son dönemlerde kadınlar arasında merak konusu olan funit kapsül hakkında birçok araştırma yapılmaktadır. Genel anlatımı ile bir tür mantar ilacı olan funit kapsül çoğunlukla vajinal mantarlar için tercih edilmektedir. Bununla birlikte el, ayak ve cilt mantarları için etkin bir tedavi yöntemi olduğu bilinmektedir. Funit kullananlar yorumları özellikle kadınlar tarafından takip edilmektedir. Yan etkileri konusunda büyük bir merak söz konusudur.

El ve ayak mantarları için funit kullananlar yorumları

Funit kullananlar yorumları incelendiğinde bazı kişilerin bu ilacı el ve ayak tırnak mantarlarını tedavi etmek için kullandığı görülmektedir. Funit 100 mg 4 kapsül ağız yolu ile alınan bir ilaçtır. Kesinlikle doktor tavsiyesi ile kullanılması gereken bu ilacın oldukça etkili olduğu kullananlar tarafından sürekli olarak dile getirilmektedir. Ancak bununla birlikte ilaç hakkında bilinen önemli bir gerçek daha söz konusudur. O da funit kapsülün bünyeyi yıpratan ve karaciğer enzimlerinde önemli düzeyde tahribat yaratabilen bir ilaç olmasıdır. Düzenli kullanımında el ve ayak mantarlarında çok hızlı bir iyileşme gözlenmektedir. Ancak tüm hekimlerin önerisi bu ilacın kontrollü bir şekilde kullanımıdır. Öncelikli olarak doktor tavsiyesi dışında kesinlikle kullanılmamalıdır. Ve kullanım esnasında belirli aralıklarda tahlil vererek vücudunuzdaki tahribat düzeyinin ölçülmesi gerekmektedir.

Vajina mantarı için Funit kullananlar yorumları

Funit etken maddesi İtrakonazol olan ve mantarlarla mücadele eden bir ilaçtır. Kadınlarda dış üreme organı vajinada oluşan mantar enfeksiyonlarına karşı etkili olması ile bilinmektedir. Bu ilaç doktor tavsiyesi eşliğinde vajinal Kandidiyazis tedavisinde kullanılmaktadır.

Kadınlarda oluşan vajina mantarları akıntı, kaşıntı ve tahrişe neden olmaktadır. Aslında her kadının vajina bölgesinde çeşitli mantarlar sürekli olarak barınmaktadır. Bu mantarlar belirli bir oranda olduğu sürece bir zararı söz konusu değildir. Ancak ölçüsüz bir şekilde üremeye başladığında beraberinde önemli rahatsızlıkları getirmektedir. İşte bu aşamada funit kapsül kullanılmaktadır.

Funit kullananlar yorumları her zaman çok hızlı ve etkili bir tedavi süreci olduğu yönündedir. Ancak karaciğer yetmezliği, böbrek yetmezliği, kalp ritim bozukluğu, dolaşım problemi ve Koah gibi rahatsızlıklarla mücadele eden kişilerin ilacı kullanımı söz konusu değildir.

 

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments