in

Güzel Ağır Sözler Ne Kadar Yaralar

Birçoğumuz hayata karşı büyük bir isyan içerisindeyiz. Ve bu isyanımızın en büyük nedeni de bizi hayal kırıklığına uğratan, canımızı yakan ve kalbimizi kıran insanlar. Bazen genç yaşımıza rağmen öyle olaylar yaşıyoruz ki, çok ağır bir söz söylemekten başka elimizden hiçbir şey gelmiyor. Bu güzel ağır sözler çoğu kez ham içimizi soğutmaya hem de karşımızdaki insana olayı çok net bir şekilde anlatmaya yarıyor.

Güzel ağır sözler çok etkili birer silahtır. Onları doğru zamanda, doğru yerlerde ve doğru kişilere karşı kullandığınızda çok etkili bir iş yapmış olursunuz. Zorunuza giden, ağırınıza giden ve sizi üzen ne varsa ona vereceğiniz en güzel karşılıklar her zaman etkili bir çift söz olacaktır.

Güzel ağır sözler söylemek, yaşanan durumlara karşı kendinizi bu şekilde savunabiliyor olmak aslında bir sanattır. Ne yaşıyor olursanız olun gerektiği anda aklınıza hem çok etkili hem de güzel ağır sözler geliyorsa siz konuşma sanatını en iyi icra eden insanlardansınız demektir. Eğer bu konuda zayıf kalıyorsanız ve yaşadığınız durumlarda yapacak hiçbir şey bulamıyorsanız internette gezinirken daha önce söylenmiş olan sözlere bakabilirsiniz. Güzel ağır sözler olarak daha önce çok kez kullanılmış en etkili sözleri aklınızda tutabilir ve yeri ve zamanı geldiğinde bu silahı kullanabilirsiniz. Çünkü bu sözler her zaman haklı isyanınıza karşı var olan en etkin gücünüz olacaktır. Ve her ne kadar işe yaramadığını söyleseler de karşınızdaki insanları çok büyük yaralayacaktır.

En Büyük İsyanlarınıza Karşı Söyleyeceğiniz En Güzel Ağır Sözler

Hayat karşı duruşunuzda sözlere güveniyorsanız ve en güzel ağır sözler hangileridir diye merak ediyorsanız işte size birkaç örnek;

  • Beni dışardan yargılayanlara sözüm yok. Zaten dışarıda olmak onlara verilecek en güzel cevaptır.
  • Kırılmış bir kalbin hesabı bu dünyaya ağır gelir.
  • Adam olmayana düşman bile olmam.
  • Bana attığın kazıları saklıyorum. Döndüğünde oturacak yerin olsun diye.
  • Rutin yaşıyorum beni kendinize musallat etmeyin.
  • Yanımda bir kişilik yer var. Sende o kişilik varsa buyur gel.
  • Senden evvel vazgeçtiklerimi bilseydin, şansını bu kadar zorlamazdın.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments