in

Hoşlanan erkek neden mesaj atmaz

Günümüzün en önemli iletişim araçları artık mesajlar. İnsanlar hem boş zamanlarında zaman geçirmek için, hem de işleri olduğunda bunları yürütmek için tüm ihtiyaçlarını artık mesajla çözüyor. Özellikle kadın erkek ilişkilerinde mesajların yeri ve önemi oldukça büyük. Birçok ilişki keyifli mesajlaşmaların ardından başlıyor. Ancak bu her zaman böyle olmuyor. Bazen sizden hoşlandığından emin olduğunuz bir erkekle ne kadar çok mesajlaşmak isteseniz de ondan size bir mesaj gelmiyor. Ve bu hamle tüm kadınların aklını karıştırıyor. Peki, sizce hoşlanan erkek neden mesaj atmaz? Aslında kısa bir mesajlaşmanın ardından belki de güzel bir ilişki başlayacakken onun bu adımı atmamasına neden olan şey nedir? İşte bu soruya verilen bazı cevaplar;

İçerik Tablosu

Mesajlaşmaktan hoşlanmıyorsa;

Evet, bunu kabul edelim ki, kadınların mesajlaşma oranı ile erkeklerin mesajlaşma oranı kesinlikle aynı değildir. Bir erkeğin kadın ile aynı düzeyde mesajlaşmasını beklemek oldukça yanlış olacaktır. Siz telefonun başında, aslında gelmediğini bildiğiniz halde sürekli mesajlarınızı kontrol ederken, mesaj atmak hoşlandığınız erkeğin hiç aklının ucundan bile geçmeyebilir. Hoşlanan erkek neden mesaj atmaz diye merak edenler için erkekler kısa süreli telefon konuşmalarını tercih ederek mesaj olayını saf dışı bırakabilirler.

Yeteri kadar hoşlanmıyorsa;

Bu ihtimal oldukça üzücü ama bir erkeğin sizden hoşlandığını düşünüyorsanız ve ondan size gelecek tek bir mesajı günlerdir bekliyorsanız aslında yanlış düşünüyor olabilirsiniz. Çünkü sizden çok hoşlanan erkek neden mesaj atmaz? Eğer yoğun duygulara sahipse bunun için pek te bir neden olmayacaktır. Duygularının yoğunluğu fazla olmadığı için pek aklına gelmiyor olabilirsiniz. Günün yoğunluğu ve stersi içerisinde size ayıracak bir zaman bulamıyor olabilir. Ya da arkadaşları ile keyifli saatler geçiriyorken size mesaj atmak aklına gelemeyebilir. Evet, oldukça kalp kırıcı olsa da bu ihtimali mutlaka değerlendirmelisiniz. Ve bir an önce bu beklentinizden vazgeçmelisiniz.

İkilem yaşıyorsa;

O çok hoşlandığınız ve onunda sizden hoşlandığını düşündüğünüz erkeğin aslında ne tür duygular içerisinde olduğunu tam olarak bilemezsiniz. Hoşlanan erkek neden mesaj atmaz diye merak ediyorsanız belki de eskiden gelen bir ilişkinin yoğun etkisini hala üzerinden atamamış olabilir. Evet, sizi çok beğeniyor olabilir ancak duygusal bir iletişim için bu yeterli gelmeyecektir.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments