in

SevdimSevdim

ikizler Erkeğini Peşinden Koşturmak

En çapkın burç olarak bilinen ikizler erkeğinin ele avuca sığmaz bir yapısı vardır. Eğer bir ikizler erkeğine ilgi duyuyorsanız onu peşinizden nasıl koşturacağınız konusunda oldukça çaba sarf etmeniz gerekiyor. Çünkü ikizler erkeğinin ele avuca sığmaz yapısının yanında birde herkesin kedi peşlerinden koşmasını istedikleri bir tavırları vardır. Kendileri bir adım dahi atmazken karşısındaki insanların onun için yollar kat etmesini beklerler. Bundan dolayı ikizler erkeğine ilgi duyan kadınlar için süreç biraz daha zordur. ikizler erkeğini peşinden koşturmak isteyen kadınların bazı tüyolara ihtiyacı vardır. Ancak bunlara uyan ve uygulayan kadınların bir tık daha şansı fazla olacaktır.

ikizler erkeğini peşinden koşturmak isteyen kadınların öncelikle bu erkeklerin değişken karakterlerini biliyor olması gerekir. Ve bu değişken karaktere ayak uydurabilen kadınlar ancak bir ikizler erkeğini etkileyebilir. Burçlarının adından da anlaşılacağı gibi ikizler erkeği çift karakterde olan kişilerdir. Bir gün çok sıcak ve samimi olurken ertesi gün sizi hiç tanımayabilirler. Eğer sizde aynı onlar gibi olursanız ve bir gün görünüp bir gün kaybolursanız işte o zaman ilgi uyandırabilirsiniz. Sürekli var olan bir kadından ziyade kendisini aratan ve merak ettiren bir kadın ikizler erkeği için hep çok daha ilgi çekici olacaktır. ikizler erkeğini peşinden koşturmak için mesajlarına geç cevap verin, buluşmak istediğinde onu reddedin ve uzak durun. Bunu yapmak her ne kadar zor olsa da, bir kez o etkiyi yarattığınızda artık herkesi peşinden koşturan ikizler erkeği sizin peşinizden koşacaktır.

İkizler Erkeğini Kendime Nasıl Aşık Ederim

Gönlünüzü bir ikizler erkeğine kaptırdıysanız ve siz nasıl hissediyorsanız o da aynı şeyleri hissetsin istiyorsanız ilk dönemlerde sergileyeceğiniz tavırlarınız çok önemli. ikizler erkeğini peşinden koşturmak için oyun yaptığınızı hissettirmeden onu kendinize bağlayana kadar ondan uzak durmanız gerekecek. Bunu yapmak oldukça zor olacak. Aşık olduğunuz birisi size kahve içmeye davet ettiğinde bu teklifi reddetmek çok saçma ve yanlış gibi gelse de ikizler erkeği için bu adım gereklidir. Ancak burada ki en hassas nokta ikizler erkeğinin sizin bu hareketleri özellikle yaptığınızı anlamamasıdır.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments