in

Rüyada Altın Bulmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada Altın Bulmak

Rüyada altın bulmak ne yazık ki olumlu bir şekilde yorumlanmaz. Çünkü rüyasında altın bulan kimsenin sosyal ve mesleki yaşantısında büyük bir yük altına gireceği şeklinde yorumlanılır. Aynı zamanda rüyada altın bulan kişi eğer günlük hayatındaki sıkıntılardan kurtulmazsa bu süreç çok uzun sürecek demektir ve yine ne yazık ki rüyayı gören kişinin karamsar bir süreçten geçeceğini anlatır. Başka bir yoruma göre, rüyada altın bulmak zarara uğramak anlamına gelir.

İçerik Tablosu

Fakat rüya yorumcularına göre nadiren de olsa rüyada altın görmek iyi niyetteki insanlarla karşılaşılacağına ve rüyayı gören kişinin inanması gereken önemli bir söze işaret eder. Bazı yorumculara göre güzel bir döneme gidildiğine ve hayırlı kısmetlere işaret eder.

Rüyada Altın Topladığını Görmek

Rüya tabircilerine göre bu rüyanın anlamı hayırlı kısmetler ve bol rızıktır. Dolayısı ile rüyanın anlamı güzeldir.

Rüyada Altın Yüzük Bulduğunu Görmek

Rüyayı gören kişi rüyasında altın yüzük bulduğunu görürse rüyayı gören kişinin sevinçli ve müjdeli bir haber ile karşılaşacağına ve özel hayatında ani bir gelişme güzel şeyler yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada Çeyrek Altın Bulduğunu Görmek

Bu rüyayı gören kişi çok gereksiz bir harcamaya ve maddi sorumluluğa girecek demektir. Bu yüzden hareketlerine ve harcamalarına çok dikkat etmelidir.

Rüyada Altın Küpe Bulduğunu Görmek

Aslında bu rüyanın anlamını yorumlayabilmemiz için gerekli olan bilgi rüyayı gören kişinin cinsiyetidir. Eğer rüyayı kadın görmüş ise herkes onu beğenecek ve gözler onun üzerinde olacak demektir fakat eğer rüyayı gören kişi erkek ise bu durumda yorum erkek olan kişinin sevdiği iş ile ilgileneceği anlamına gelmektedir.

Rüyada Altın Bilezik Bulduğunu Görmek

Bu rüyayı gören kişi çok dikkat etmelidir çünkü en yakının biri ona çok büyük bir kazık atacak demektir. Aynı zamanda da ailesi ile arası açılacağı için davranışlarında ve güvendiği kişilere çok dikkat etmelidir.

Subscribe
Bildir
guest

1 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
1 ay önce

[…] Altın çok yüksek sıcaklıklarda erimektedir. Altının erime sıcaklığı 1064 Derecedir. Çakmak ateşi altını eritemez. Çakmakla altın testinde , çakmak ateşiyle eriyen kopan altın diye satılan ürünler sahtedir. […]