in

Rüyada Nar Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Nar Görmek 

Rüyada nar görmek uzun zamandır görmediğiniz dostlarınızı ve çok yakın arkadaşlarınızı göreceksiniz ve yaptığınız işten beklediğinizin üzerinde verim alacaksınız demektir. Bu manası güzel olan rüyanın detaylarına inmek gerekirse de farklı anlamlar çıkarabiliriz fakat zaten pek çoğu güzel ve iyi rüyalardır.

İçerik Tablosu

Rüyada Nar Yediğini Görmek

Rüyanızda nar yediğinizi görmüşseniz yakın zamanda büyük şeyler başarmak için büyük işlere girişeceğinize ve bu işlerde başarılı olacağınıza işaret eder. İş hayatınızdaki başarıdan aile hayatındaki huzura kadar pek çok farklı ama güzel anlamlara çıkan bu rüya aynı zamanda hayırlı haberler almak anlamına da gelmektedir.

Kış Mevsiminde İken Rüyada Nar Yemişseniz

Eğer rüyanızda kışı yaşıyorsanız ve bu durumda rüyada nar yediğinizi görürseniz bu durum da yine sizin bolluk ve bereket içerisinde bir yaşam süreceğinize işaret eder.

Rüyada Nar Ağacını Görmek

Rüyada nar ağacı gören kimsenin eli boldur ve dini anlamda inancı yüksektir. Aynı zamanda rüyasında nar ağacını gören kişi yine kendisi gibi birisinden yardım alacaktır. Bir başka yoruma göre de nar ağacı mal varlığı ve zenginlik anlamına gelir. Bu rüyayı gören kişinin işleri yolunda gidecek ve mal varlığını katlayacak, rüya sahibi bollukta ve berekette yaşayacak demektir.

Rüyada Nar Suyu Görmek

Rüyasında nar suyu gören kişinin rüya yorumu para ile ilişkilendirilir. Yani nar suyu para ile ilişkilendirilebilecek kadar güçlü bir simgedir. Eğer rüya sahibi bu suyu içtiğini görüyorsa beklediği ve arzuladığı itibara kavuşacak dolayısıyla da çok zengin olacak demektir. Bir diğer deyişle nar suyu görmek de nar suyunu görmek de hayırlı anlamlara yorulur.

Rüyada Siyah Bir Nar Görmek

Bu rüya anlamı ise araştırmalarda görülen belki de tek nar rüyasının kötü anlamı olabilir. Çünkü bu rüyanın anlamı rüya tabircileri tarafından sosyal hayattaki birtakım zorluklar şeklinde yorumlanmıştır.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments