in

Sevgiliye Laf Sokucu Sözler

Laf sokmak bir sanattır.  Hele bir de karşınızdaki sevgilinizse ona olan kızgınlığınızı ya da kırgınlığınızı dile getirebilmenin en iyi yolu laf sokmak olacaktır. Ancak herkes laf sokmak konusunda yeterince başarılı olamayabilir. Kimisi hazır cevap olur ve bulunduğu duruma en uygun lafları o an tek tek sokabilir. Ama bazımız için duygu karmaşıklığı yaşadığımız o anlara en uygun lafları bulmak ve laf sokmak oldukça zor olur. Bunun için boş zamanlarınızda sevgiliye laf sokucu sözler hakkında içeriklere göz atabilirsiniz. En çok yaşadığınız durumları düşünebilir ve bir daha bu tür durumlarla karşı karşıya kaldığınızda sevgilinize sokabileceğiniz lafları önceden planlayabilirsiniz.

Sevgiliye laf sokucu sözler konusunda birçok farklı site ve forumda söz örnekleri bulabilirsiniz. Bu örnekler arasında size en çok uyanları aklınızın bir köşesine yerleştirebilirsiniz. Ve zamanı geldiğinde hiç zorlanmadan sevgilinize bu lafları sokabilir ve rahatlayabilirsiniz.

Sevgiliye Laf Sokucu Sözlerden En Etkili Olanları Nelerdir

Sevgilinizle sık sık tartışmalar yaşıyorsanız ve onun sizi çok sık kırdığını düşünüyorsanız artık sessiz kalmamalısınız. Ona gerektiği yerde en etkili lafları sokarak yapmış olduğu hataları anlamasını sağlayabilirsiniz. Yâda sevgilinizden ayrıldıysanız ve ona karşı olan hırsınızı en etkin laflarla taçlandırmak istiyorsanız yine laf sokucu sözler arasından tercihler yapabilirsiniz. Sevgiliye laf sokucu sözler bu konuda size yardımcı olacaktır. Sizlerde bu tür durumlarda nasıl etkin sözlerle sevgilinizin aklına başına getiririz diye merak ediyorsanız birkaç örnek verelim. İşte en etkin sevgiliye laf sokucu sözler;

  • Sokak lambası gibi olma ey yar, kime yandığın belli olsun.
  • Senin aşkında Sms paketleri gibiymiş. Haftalık ya da aylık. En kötüsü de her yöne olmasıymış.
  • Gitmem diyenlerden öğrendik yalnız kalmayı
  • Seni kaybettiğime hiç üzülmüyorum. Hani derler ya, sana geleceğine mala geldin diye.
  • Bugün seni aldatanı yarın bir başkası aldatır. Yüzünü yalanla yıkayan ihanet ile kurulanır.
  • Kapıyı göstereceğimiz yerde anlayış gösterdik. Ondan böyle oldu.
  • Fazla uzatmayacağım. Yerime koyduklarının sana koyması dileği ile..
  • Verdiği umudur geri alan, aldığı ahı da güle güle kullansın
  • Bu kadar hızlı kaçacağını bilseydim Veliefendi de sana oynardım be sevgili.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments