in

Trendyol Adres Başlığı Nedir? Ne Yazılır

trendyol adres başlığı

Online alışverişler hayatımıza girdiğinde bu yana farklı birçok site farklı alışveriş alternatifleri ile karşımıza çıkıyor. Trendyol online alışverişin ilk sitelerinden birisi olarak bugün çok geniş bir kitleye hitap ediyor. Binlerce farklı ürün ve fiyat alternatifi ile en güvenilir alışveriş için insanlar Trendyol uygulamasını kullanıyor. Uygulamaya giriş yapılırken ve sipariş oluşturulurken istenilen bilgiler arasında Trendyol adres başlığı çoğu kez ne olduğu anlaşılamıyor.

Trendyol uygulamasından alışveriş yaptığınızda sizlerden ürünlerin teslimi ile ilgili adres bilgileri talep ediliyor. Hesap Bilgilerim bölümünde yer alan Adres Bilgilerim kısmından tüm adreslerinizi yönetebilirsiniz. Burada yer alan Adres Ekle butonu ile yeni adres ekleyebilirsiniz.

Adres Ekle kısmına giriş yaptığınızda adınız, soyadınız ve cep telefonu numaranızın ardından gerekli adres bilgileriniz alınmaktadır. Son bölümde ise Trendyol Adres Başlığı yer almaktadır. Tüm adres bilgilerinin girişini yapan üyeler bu bölümde ne anlatmak istediğini ilk etapta anlamayabilmektedir.

Trendyol Adres Başlığı bölümü mevcut olan adresinize vermiş olduğunuz kısa isimdir. Birkaç farklı adres girişi yapan kullanıcılar, bu adresler birbirine karışmasın diye İş, Ev, Oifs vb. adres başlıkları yazarak daha hızlı işlem yapabilmektedir.

Adres Başlığı Değiştirme Veya Silme

Trendyol gibi birçok online alışveriş sitesinde adres kayıtları bölümünde farklı adreslerle işlem yapılabilmektedir. Siparişini oluşturduğunuz tüm ürünler için farklı adreslere teslimat talebinde bulunabilirsiniz. Bunun için uygulamalara kayıt yapmış olduğunuz tüm adreslere farklı başlıklar verebilirsiniz.

Uygulamalarda ekli olan adres başlığı bölümünü istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Ya da o adrese teslim talebiniz artık yoksa adres başlığı altındaki adresi komple silebilirsiniz. Bunun için ilgili adres kaydının içine giriş yapmanız gerekmektedir. Kayıt içine giriş yaptığınızda size Güncelle ya da Adresi Sil şeklinde iki farklı alternatif çıkacaktır. Değiştirmek istediğiniz bilgilerin değişimini yaptıktan sonra Güncelle seçeneği ile yeni adres bilgilerinizi kayıt altına alabilirsiniz. Ya da Adresi Sil butonu ile mevcutta var olan o adres bilgisini komple silebilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments