in

Yay Burcu Nasıl Anne Olur

Yay burcu annelerin özelliklerine geçmeden önce yay burcu kadınları hakkında astroloji uzmanlarının yaptığı açıklamaları aşağıda bulabilirsiniz.

İçerik Tablosu

Yay burcu özellikleri

Yay burçları öncelikle zekalarıyla ön plana çıkarlar. Yüksek kavrama yetenekleri sayesinde problemleri getirdikleri pratik ve hızlı çözümler toplum içerisinde saygı görmelerine neden olur. Genelde samimiyetleri ve mütevazı yaşam tarzlarıyla çok sevilen insanlardır. İyimser tavırlarıyla kendilerine samimiyet duymamak neredeyse imkansızdır. Gençlik dönemlerinde oldukça aykırı bir yaşam tarzına sahip olsalar bile geçmişten ders çıkarmayı bilen en iyi burç denebilir. Bunun yanı sıra özgürlüklerine çok düşkün insanlardır. Pratik düşünce biçimleri ve yaşam tarzları zaman zaman patavatsızlık derecesine varabilir. Hayatlarının herhangi bir alanlarında kısıtlandıkları zaman büyük bir iç sıkıntısına düşerler. Genelde ihtiyatsız davranırlar ve risk almaktan hoşlanırlar. Bunun yanı sıra yeniliklere oldukça açık kişiliğe sahiptirler.

Yay burcu kadını özellikleri

Yay burcu kadınları ilk olarak ciddi anlamda kültürlü bir karaktere sahiptir. Bu sayede istemsizce hemen her ortamda dikkat çekmeyi başarırlar. Oldukça neşeli tavırlarıyla aşk hayatında da ideal bir partner olma niteliğine sahiptirler.

 

Yay burcu anne özellikleri

 

Yay burcunun ve yay burcu kadının genel olarak özelliklerine değindikten sonra yay burcu annelerin özelliklerine değinmek istiyoruz. İlk olarak yay burcu anneler çok ılımlı ve sevecendirler. Çocuklarıyla aralarına hiçbir sınır koymayan yay burcu anneleri çocuklarıyla her konuda bir anlaşmaya varabilir. Yay burçlarının tecrübelere çok güvendiğini ve bu tecrübelerin geçmişten alınan derslerde yattığını belirtmiştik. Çocuğunu yetiştirirken de aynı yaşam felsefesini baz alan bir tutum sergiler ve kendi tecrübelerinden çocuğunun da yararlanmasını sağlar. Bu sayede aklı başında ve erken olgunlaşan bir çocuk görmek mümkündür. Yay burçları için en iyi öğretmen hayatın ta kendisidir. Bundan dolayı çocuklarının yaşamlarını kendi tecrübeleriyle şekillenmesini isterler.

 

Özgürlüğüne oldukça düşkün olan yay burçları çocuklarına karşı her daim şefkat ve merhamet doludurlar. Fakat buna karşılık çocuğunun üstüne fazla titremeden çocuğunun kendi bir şeyleri yaşayarak görmesini ister. Böylelikle duygusal olgunluk kazanmış çocuklar yetiştirmekte üstlerine yoktur denebilir. Kısacası yay burcu anneleri yeri geldiğinde bir anne, abla yeri geldiğinde ise evlatlarıyla arkadaş olurlar.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments